Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 0

PS3 Full BRİCK Kurtarma PS3 Anakart ‘Board’ İşlemci Taşıma |ypstrps3

PS3 Full BRİCK Kurtarma, PS3 Anakart İşlemci Taşıma, ps3 board taşıma, ps3 full brick, ps3 ful brick tamiri, ps3 brick çözümü, ps3 brick arızası, ps3 anakart taşıma, ps3 işlemci taşıma, ps3 bga, ps3 reball, ps3 rebaling, ps3 işlemci taşıma türkiye

Ps3 Ful brick kurtarma işlemi aşağıdaki video’da yer aldığı şekilde işleme tabi tutulmaktadır. Aynı işleme tabii olarak işlemci kurtarılamayacak şekilde hasar almış bir konsolda’da board ‘anakart’ işlemci taşıma işlemi yapmaktayız.

Versiyon düşürme işlemi sırasında brick olan ps3 yazılımsal olarak kurtulamadığında yada mevcut bakcup yanlış alınarak bozuk bakcup işlem yapıldığında konsolumuz %100 brick olmaktadır. Bu gibi durumlarda başka bir ps3’ten işlemci ve diğer entegrelerin sökülerek tamir yapılacak konsola takılma işlemi’dir.


Ps3 anakart board taşıma full brick kurtarma işlem 3 saat sürmektedir. Ancak tamir işlemi yapılacak cihaza uygun işlemci ve diğer entegrelerin bulunması zaman almaktadır.

Eğer konsolunuz full brick olursa yada işlemci veya grafik işlemci değişimi yapılması gerekir ise teknik servis iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

{Bysariyerli}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla