Reklam Alanı
Reklam Alanı
Genel 0

PS4 Fifa 2014 Önizlemesi (Şahsen)

Cafe sahiplerinin dikkatine ps4 elimize gelmiştir. Bu dokümandan cihaza göz atabilirsiniz. Müşterilerin oldukça hoşuna giden bir konsol oldu saatini 6 tl’den oynatıyoruz. Cihazdan verim almak için güçle 127 veya 177 ekran full hd led tv şart önerimiz samsung . Diger bir yönden cihaz çok hızlı oyun kalitesi oynanabilirlik mükemmel yena gamepad ele çok iyi oturuyor rahat bir kontrol sağlıyor. uzun süre tuşlarla oynamama rağmen parmaklarda bir ezilme ağrıma yapmıyor. 
 
Cihazın içinden çıkan kulaklıkta oldukça kullanışlı özellikle cafede oyunun ses çıkısını kullaklıklara vererek ses seviyesini minimuma indirmeniz mümkün jack3.0 olan her kullaklıkla uyumlu olarak çalışmakta. Diğer bir yandan oyun oynarken psn ile giriş yaparak youtube ve diğer desteklenen bazı kanallardan canlı yayın yapabiliyorsunuz.(siz oyun oynarken başkaları bunu izleyebiliyor) 
 
Ps4 oyunları cihazı  ve diğer aksesuarlarının satışına başlamış bulunmaktayız. Özellikle cafe sahipleri bu konuda hızlı olmanızı tavsiye ederim, en azından bir adet cihaz almanız ticari anlamda doru bir karar olucaktır.( ps4 cihazı şuan kırılamıyor yanlız bunun üzerinde yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor) Konu hakkında sorular sorabilirsiniz.

{Bysariyerli}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla