4.84 PS3 CFW İNDİR 4.84 PS3 CFW YENİ YÜKLE

Geçtiğimiz günlerde 4.84 OFW yayınladı. Geliştirici Ferrox Kırık Konsollar için 4.84 CFW çıkardı.

PS3 4.84 CEX COBRA CFW TIKLA İndir

PS3 CDROOM BOZUK OLANLAR CİHAZLAR İÇİN NOBD SÜRÜMÜNÜ İNDİRİN

PS3 4.84 CEX Cobra NO BD CFW TIKLA İndir

PS3 MulTİMAN 4.84 Çıktı Tıkla İndir

ÖNEMLİ NOT: Eğer Banlı PS3 Kurulum yapıyorsanız, Yeni cfw yüklediğinizde Ccapi (konsol yöneticisi) kaldırıldığından, ccapi önyükleme sırasında kimliğinizi değiştirecek şekilde ayarlanmış sa, cid’inizin kaydedildiğinden emin olun.
Zaten Webman ayarını ayarladıysanız, güncellemeden önce kimliğinizi saklayın.

PS3 4.84 CFW KİMLER KURABİLİR

PS3 de Online oyun oynayan kullanıcılar GTA 5 Fifa 19 pes 18 gibi oyunları oynayan ps3 kullanıcıları mevcut ps3 sürümleri 4.81 CFW ile psn bağlanarak online oynamak için 4.84 CFW kurmak zorundalar. bu nedenle

CAFE SAHİPLERİ Kurmaları Gereken Cfw COBRA CFW’dir. PS3 Cafe sahipleride 4.84 Ferrox Cobra Cfw kurmalarını tavsiye ederim.

HANGİ CFW PS3 KURMALISINIZ

Bir çok kullanıcı dan bu yönde sorular alıyoruz. Bir çok kişinin geliştirip yayınladığı CFW Yazılımı var Peki siz hangisini kullanmalısınız.

CAFELERİN KURMASI GEREKEN CFW;PS3 cafe sahiplerinin kurmaları gereken CFW COBRA CFW dir. CFW konusunda Ferrox Alexanders yazdığı CFW ler oldukça stabil bir hal almıştır. Cobra ps3 Cfw de CD Emülatör olması ps3 cafe sahipleri için büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle pes 2018 (pesin yeni serilerine yaşanan siyah ekranda donma sorunu Ps3 Cobra Cfw ile düzeltilmektedir.

BİREYSEL KULLANICILARI HANGİ CFW KURMALI;

1.ADIMDA Bu konuda ev kullanıcıları ps3 cfw seçiminde KONSOL kullanma tarzına göre hareket etmelidir. Örnek olarak evinde ps3 kırık cihazına attığı oyunları oynayarak bittikçe oyun attıran veya arada sırada açıp stres atma için ps3 oynayan yada pes fifa gibi oyunlarda LİG Ana lig veya Tek kişilik kariyer yapan kullancılar Ferrox Cabra CFW tavsiye ederiz. Özellikle Good OF War gibi CD ile çalışan oyunlarda oes gibi siyah ekran hatası veren Oyunlara sizi Çok rahatlatacaktır. cobra PS3 CFW.

2.ADIMDA PS3 ev kullanıcıları ise ONLİNE oynayan Gamer’lardır. Asıl kasvetli süreçleri onlar yaşamakta. Özellikle GTA 5 online oynayan hatrı sayılır binlerce Kullanıcı var onları en büyük sorunları CFW PS3 te online oynadıkları için BAN yememe için Kullanılması gereken programlar sürekli takip etmeleri gereken güncellemeler var. EĞER KIRIK PS3 TE ONLİNE OYNAMA İSTİYORSANIZ 1.TAVSİYEMİZ DEX CFW DİR. DEX PS3 TE DİLEDİĞİNİZ HER İŞLEMİ RAHATLIKLA YAPABİLİR MOD MENÜ GİBİ HİLELERİ YAPABİLİRSİNİZ. DEX PS3 yaptırmak veya mod menü hilelerini öğrenmek için bize yazabilirsiniz.

Eğer dex sistem ps3 yok ise yine sizde Cobra Cfw tavsiye ederim.

4.84 CFW DOWNLOAD 4.84 CFW NASIL YÜKLENİR

İlk Olarak Adım Olarak yukarıda verdiğimiz linklerden 4.84 CFW Sürümünü İndirin.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Masaüstüne Gelen PS3 klasörünü kopyalayarak USB belleğe yapıştırın.

Kopyala işlemi bittikten sonra USB belleği Kontrol edelim.

Sırası ile PS3 adında bir Klasör ve onun içinde Update diye bir klasör ve son olarak Update klasöründe PS3UPDAT doayası olacak. Bu şekilde ise doğru sıralama yapılmıştır.Doğru şekli aşağıdaki resimde dir.

Şimdi 4.84 CFW PS3 Kurma adıma geçiyoruz.

PS3 Konsol içerisinde CD var ise çıkartın ve bu 4.84 Cobra Cfw kurduktan sonrada Cd takmayın artık PS3

USB cihazınızı PS3 konsolunuza takınız ve AYARLAR SEKMESİNE GELİN = SİSTEM GÜNCELLEME SEKMESİNE GELİN= DEPOLAMA ORTAMINDAN GÜNCELLE SEÇİN= SONRA USB DOSYA BULACAK İLERİ DİYEREK ADIMLARA DEVAM EDİN.

Usb Bellekte yer alan dosyalar sistem tarafından doğrulandıktan sonra kurulum başlayacaktır.Kurulum İşlemi sırasında cihazı sakin ! kapatmayın.

PS3 4.84 CFW ÖZELLİKLERİ

4.84 ofw üzerine inşa edildi.
* LV0- Tüm güvenlik kontrolleri devre dışı bırakıldı
* LV0 – AppLdr pkgs üzerindeki sig kontrollerini devre dışı bırakmak için yamalı
* LV1 – Engelli lv2 koruması
* LV1 – Engelli Hash Kontrolü
* LV1- Peek & Poke Eklendi
* Lv1 – mmap işlevi 114 eklendi
* Lv1 – ACL kontrolleri kaldırıldı
* LV2- Peek & Poke Eklendi
* LV2 – Lv1 peek & poke desteği
* 4.84 ve üzeri tuşları olan oyunlar başlayacak
* ÖLÜM Bypass KIRMIZI EKRANI
* Eklenen uygulama / ev
* İki yollu xmb Kurulum Paketlerine seçenek eklendi (USB veya HDD)
* Uyarı mesajı daha hızlı önyükleme süresi için devre dışı bırakıldı
* 4.84 ve 3.55 of w’e kadar herhangi bir CFD’den güncelleme
* QA bayrağı karşılaştırılabilir
* Hem dex hem de cex paketleri desteklenir
* Psn uyumluluk tepki
* Cobra 7.55
* Entegre hiç webman yok
* Diskten güncelleme devre dışı bırakıldı (diskten yanlışlıkla güncellenmesini önler)
* Görsel güncellendi
* Disk ve hdd için Cinavia koruması devre dışı
* Bazı kupa senkronizasyon hataları kaldırıldı / atlandı
* Oğlu olmayan ürünlerde desteklenen uzaktan oynama
* oyun içi ekran görüntüleri desteklenir
* PSP drm kontrolleri devre dışı
* Kaldırılan can sıkıcı singstar simgesi
* Tam blu-ray ve dvd desteği
* Tüp kanallarını ve web sitelerini ziyaret etme seçeneği eklendi (önceden seçilmiş psx yer, ngu ve ps3hax gibi bazı yararlı olanlar)
* Bazı oyunları indirmek için seçenek eklendi
* Eklenen indirme ve yükleme psn sütununda yeni olanlara (güncellenmiş paketler kullanılabilir olduğunda ps3’e gönderilecektir, önbellek temizleme ve güncellemeleri kontrol etme kutulu araçlarda seçenek indirme listesini güncelleyecektir) PS3 Ekstra ve devil_303 sayesinde büyük 🙂
* Xmb kullanıcı sütununda seçenekleri güçlendirmek için Restart Sistem seçenekleri eklendi

Test edilenPS3 konsol Modelleri
DECH-A00A
CECH-W00
CECH-A01
DECH-A00A
CECH-C03
CECH-G04
DECH-J00A
CECH-L04
CECH-2003a
CECH-2004a
CECH-2103b
CECH-2503b
CECH-2004b

Hepsinde sorunsuz çalıştı.
Eğer bir çeşit problemin olursa, bize yazın.

PS3 BAN YEMEDEN ONLİNE OYNAMA

PS3 COBRA DEX 4.84

1. PS3’ü başlatın.
2. Multiman veya hata ayıklama araç kutusu gibi kullanacağınız tüm homebrew uygulamalarını kullanın (Dex kullanıcıları CFW’yi lv2 hafızasına koymalı,
Webman bunu ayarlarsanız, açılışta yapar.
3. oyunu WEBMAN ile xmb’a yükleyin veya diski yerleştirin.
4. geçmişi silmek ve cfw sistem çağrılarını devre dışı bırakmak için R2 ve üçgen tuşlarına basın. (R2 ve üçgen, ps ninja ve psn yaması ile aynı işi yapar)
5. oyuna başlayın ve / veya oturum açın.

PS3 COBRA CEX 4.84 CFW

1. PS3’ü başlatın.
2. Multiman gibi kullanacağınız tüm homebrew uygulamalarını kullanın.
3. oyunu WEBMAN ile xmb’a yükleyin veya diski yerleştirin.
4. geçmişi silmek ve cfw sistem çağrılarını devre dışı bırakmak için R2 ve üçgen tuşlarına basın. (R2 ve üçgen, ps ninja ve psn yaması ile aynı işi yapar)
5. oyuna başlayın ve / veya oturum açın.

PS3 CEX 4.84 CFW
1. PS3’ü başlatın.
2. Multiman gibi kullanacağınız tüm homebrew uygulamalarını kullanın.
3. Oyunu xmb’a yükleyin veya diski yerleştirin.
4. psn yamasını açın ve cfw sistem çağrılarını devre dışı bırakın. (psn yaması ps ninja ile aynı işi yapar, çıkışta geçmişi siler)
5. oyuna başlayın ve / veya oturum açın.

Bir oyunu sabit sürücüden yüklemekte sorun yaşıyorsanız multiman’ı açın, oyunu vurgulayın ve seçenekler için üçgene basın, bd mirror’ı ve dahili seçenekleri seçin, sonra izinleri seçin, sonra xmb’a yüklemek için oyunda x tuşuna basın (bir oyun diskine sahip olmalısınız) ps3 içinde)

PS3 PS4 KIRMA OYUN YÜKLEME | PS3 PS4 ANAKART İŞLEMCİ TAMİRİ BİZİMPS TEKNİK SERVİSİ +90 545 735 28 97
117 thoughts on “4.84 Ferrox Cobra Cfw İndir PS3 Kırma Programı 4.84 CFW Videolu Kurulum Rehberi”
 1. Lütfen yardım edin ps3e başka siteden 4.75 indirdim güncelledim ps3 ü ardından
  multimane girdim unsupported firmware hatası verdi lütfen yardım edin bu sitedeki dosyayı indirip üzerine kursam düzelirmi

 2. Lütfen yardım edin ps3e başka siteden 4.75 indirdim güncelledim ps3 ü ardından
  multimane girdim unsupported firmware hatası verdi lütfen yardım edin bu sitedeki dosyayı indirip üzerine kursam düzelirmi

  1. Ps3 4000 serisi bu model ps3 Cfw kuramazsınız. 2000 serisi slim ve uygun cech + datacoduna sahib ps3 lerde versiyon düşürme işlemi yapıldıktan sonra cfw kurabilirsiniz.

  1. Ps3 4000 serisi bu model ps3 Cfw kuramazsınız. 2000 serisi slim ve uygun cech + datacoduna sahib ps3 lerde versiyon düşürme işlemi yapıldıktan sonra cfw kurabilirsiniz.

 3. iyi günler, ben habib 4.75 i aynen güncelleyip, multiman 4.75 ide aynen kurdum. fakat multimanı açtığımda eşleşmeme hatası aldım.oyunlarımın hiç biri açılmıyor. acaba ps3 ümün kırıklığı gittimii :/

 4. iyi günler, ben habib 4.75 i aynen güncelleyip, multiman 4.75 ide aynen kurdum. fakat multimanı açtığımda eşleşmeme hatası aldım.oyunlarımın hiç biri açılmıyor. acaba ps3 ümün kırıklığı gittimii :/

 5. konudaki link ile 4.70i cihazıma kurdum. ancak XMB Menüsünden kurulum yaptım.. multiman sürümüm 4.60 idi… şuan cihaz 4.70 multiman 4.60… multimana girebiliyorum oyuna tıklıyorum, attıgı XMB Menüsünde oyun görünmüyor… ne yapmalıyım..?

 6. konudaki link ile 4.70i cihazıma kurdum. ancak XMB Menüsünden kurulum yaptım.. multiman sürümüm 4.60 idi… şuan cihaz 4.70 multiman 4.60… multimana girebiliyorum oyuna tıklıyorum, attıgı XMB Menüsünde oyun görünmüyor… ne yapmalıyım..?

 7. Hocam ben 1 tane playstationuma 4.70 in guncellemesını kurdum oyunlarda sıkıntı olmamıştı sonra dıger 5 ps3 umede kurdum kapatmıstım müşteriler gelince 5 indede oyunları acmadı. ana ekrandan oyunu seciyorum fakat her seferınde cd nin icindeki oyunu gösteriyordu . ps3 leri aldıgım adam istanbulda aradıgımda kırıklıgı gittigini oraya gondermem gerektıgını soyledi cihazları sonra yorumdaki attıgınız multiman benzeri şeyi kurdum 2 makinada multimandan acabildim oyunları diger 3 ünde kurdugum şey üzerinden oyunlara girebildim. o yeni kurdugum şeyde hata alıyorum oyunu sectigimde FİX İT yazılı bir hata 4.75 i kursam sorun düzelirmi

 8. Hocam ben 1 tane playstationuma 4.70 in guncellemesını kurdum oyunlarda sıkıntı olmamıştı sonra dıger 5 ps3 umede kurdum kapatmıstım müşteriler gelince 5 indede oyunları acmadı. ana ekrandan oyunu seciyorum fakat her seferınde cd nin icindeki oyunu gösteriyordu . ps3 leri aldıgım adam istanbulda aradıgımda kırıklıgı gittigini oraya gondermem gerektıgını soyledi cihazları sonra yorumdaki attıgınız multiman benzeri şeyi kurdum 2 makinada multimandan acabildim oyunları diger 3 ünde kurdugum şey üzerinden oyunlara girebildim. o yeni kurdugum şeyde hata alıyorum oyunu sectigimde FİX İT yazılı bir hata 4.75 i kursam sorun düzelirmi

 9. İyi günler. 4.75 cfw kurdum daha sonra da mutliman 4.76 kurdum. Fifa 16 falan sorunsuz acıldı ancak Pes 16 hiç açılmadı, sürekli siyah ekranda kalıyor. Bunun nedeni sizce nedir?

  1. pes 2016 genel bir soru sorun yaşanıyor siyah ekranda kalıyor ise oyundan ps tuşuna basarak çıkın ve ardından tekrar oyuna giriş yapın bu işlemi oyun açana kadar yapınız.

 10. İyi günler. 4.75 cfw kurdum daha sonra da mutliman 4.76 kurdum. Fifa 16 falan sorunsuz acıldı ancak Pes 16 hiç açılmadı, sürekli siyah ekranda kalıyor. Bunun nedeni sizce nedir?

  1. pes 2016 genel bir soru sorun yaşanıyor siyah ekranda kalıyor ise oyundan ps tuşuna basarak çıkın ve ardından tekrar oyuna giriş yapın bu işlemi oyun açana kadar yapınız.

 11. Herşey çok karışık. Başta multiman kurulumu anlatılmıyor mu? PS3UPDAT.PUP şeklinde klasör oluşturun yazılmış. Sonra en alta''Bu işlem sonrasında 4.75 multimanı indirerek kurun bunun için bu linkte tıklayın.'' şeklinde yazı yazılmış. O zaman en başta anlatılan ne? ''PS3UPDAT.PUP'' multiman kurulumu için mi?

 12. Herşey çok karışık. Başta multiman kurulumu anlatılmıyor mu? PS3UPDAT.PUP şeklinde klasör oluşturun yazılmış. Sonra en alta''Bu işlem sonrasında 4.75 multimanı indirerek kurun bunun için bu linkte tıklayın.'' şeklinde yazı yazılmış. O zaman en başta anlatılan ne? ''PS3UPDAT.PUP'' multiman kurulumu için mi?

 13. Merhaba linkdeki habib 4.70 i kurdum Install Package Files kayboldu ne yapmam lazım.4.70 kurmamın nedeni nba 2k16 donma yaptığı içindi yardımcı olurmusunuz.

 14. Merhaba linkdeki habib 4.70 i kurdum Install Package Files kayboldu ne yapmam lazım.4.70 kurmamın nedeni nba 2k16 donma yaptığı içindi yardımcı olurmusunuz.

 15. Merhaba. Bende rogero 4.55 cfw ve multiman 4.76 yüklü. Ps3 e LittleBigPlanet 3 yüklediğimde cfw 4.60 ve üzeri uyarısı veriyor. Burdaki Cfw yi kendi ps3 üme kursam herhangi bir sorun olur mu? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

 16. Merhaba. Bende rogero 4.55 cfw ve multiman 4.76 yüklü. Ps3 e LittleBigPlanet 3 yüklediğimde cfw 4.60 ve üzeri uyarısı veriyor. Burdaki Cfw yi kendi ps3 üme kursam herhangi bir sorun olur mu? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

 17. Bende rogero 4.55 cfw ve multiman 4.55 yüklü. Ps3 e LittleBigPlanet 3 yüklediğimde cfw 4.60 ve üzeri uyarısı veriyor. Burdaki Cfw yi kendi ps3 üme kursam herhangi bir sorun olur mu?

 18. Bende rogero 4.55 cfw ve multiman 4.55 yüklü. Ps3 e LittleBigPlanet 3 yüklediğimde cfw 4.60 ve üzeri uyarısı veriyor. Burdaki Cfw yi kendi ps3 üme kursam herhangi bir sorun olur mu?

 19. Merhaba;
  4.30 cfw fat ps3 mü yükseltmek için konu linkinde 4.70cfw habib mi yoksa 4.75cfw habib mi indirecegim?sanırım sonrada multimanı güncellemem gerekiyor.yardımcı olabilirmisiniz.teşeklürler

 20. Merhaba;
  4.30 cfw fat ps3 mü yükseltmek için konu linkinde 4.70cfw habib mi yoksa 4.75cfw habib mi indirecegim?sanırım sonrada multimanı güncellemem gerekiyor.yardımcı olabilirmisiniz.teşeklürler

 21. Merhaba bizde Süper slim kasa var . 4.75 vesiyon acaba bunlar uygun mu. 4.75 indrdik dosyaları çıkarmak için şifre istiyor acaba şifresi nedir.? Size ulaşabileceğimiz bir numara var mı yukarıdaki numarayı yazdık ama telefon kapalı. yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.. Teşekkürler

 22. Merhaba bizde Süper slim kasa var . 4.75 vesiyon acaba bunlar uygun mu. 4.75 indrdik dosyaları çıkarmak için şifre istiyor acaba şifresi nedir.? Size ulaşabileceğimiz bir numara var mı yukarıdaki numarayı yazdık ama telefon kapalı. yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.. Teşekkürler

 23. İyi günler bizde Playstation Süper Slim 4.75 model kasa var. Acaba bu attığınız Dosyalar bizim versiyonlara uygun mudur. bir de 4.75 zip indirdik ama dosyaları çıkarmak için şifre istiyor. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

 24. İyi günler bizde Playstation Süper Slim 4.75 model kasa var. Acaba bu attığınız Dosyalar bizim versiyonlara uygun mudur. bir de 4.75 zip indirdik ama dosyaları çıkarmak için şifre istiyor. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum..

 25. S.a benim Mersin'de bir cafem var.
  Ben habib cfw 4.78'i ve Multiman 4.78'i indirdim ve bir masamda sorun çıkmadığı için tüm masalara dağıttım.. Fakat 3 masamda Pes 2013 açılmıyor. Ne yapabilirim acil yardım..

 26. S.a benim Mersin'de bir cafem var.
  Ben habib cfw 4.78'i ve Multiman 4.78'i indirdim ve bir masamda sorun çıkmadığı için tüm masalara dağıttım.. Fakat 3 masamda Pes 2013 açılmıyor. Ne yapabilirim acil yardım..

 27. Merhaba ben 4.75 ındırdım ps3 klasoru olusturdum onun ıcıne update klasorunude actım ıcıne sızın verdıgınız 4.74 yukledım ama ps3 guncellemeye geldıgımde guncellenecek dosya yoktur dıyor flash bellek fat32 formatlı neden dosyayı gormuyur ?

 28. Merhaba ben 4.75 ındırdım ps3 klasoru olusturdum onun ıcıne update klasorunude actım ıcıne sızın verdıgınız 4.74 yukledım ama ps3 guncellemeye geldıgımde guncellenecek dosya yoktur dıyor flash bellek fat32 formatlı neden dosyayı gormuyur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir