Cfw kullanıcılarının dikkatine ps3 online oyun oynarken banlandıysanız artık psn giriş yapamıyor ve online oynayamıyorsanız Üzülmenize gerek yok cihazını alarak dükkanımıza gelmeniz yeterli. Bildiğiniz gibi cfw kullanıcılarında online platformda rahatça online oyun oynayabiliyor.Yanlız dikkat etmeleri gereken bazı ayrıntılara dikkat edilmeyince veya oynanmaması gerekilen bazı oyunları oynayınca haliyle banlanmamak kaçınılmaz son oluyor. 

Ama bununda bir çözümü var Online oyun oynarken sony tarafından PS3 ID banlanır ve siz sisteme giriş yapmak istediğinizde bir uyarı ekranıyla karşılaşırsınız.Banı kaldırmak için yeni bir banlamamış PS3 ID numarası ihtiyacını olur. Bu noktada devreye biz giriyoruz Size Banlanmamış ve hiç kullanılmamış PS3 ID’leri sağlıyoruz.

Bu işlemin fiyatı 50 tl’dir

20 thoughts on “Banlı Ps3 için ID Satışlarımız başlamıştır.”
  1. Merhaba ben de banlandım ve ıd almak istiyorum aman İzmir'de oturuyorum sizi de yakından takip ediyor ve güncellemeleri izin siteden güvenli sorunsuz yükleyip kuruyorum çok teşekkür ederim. Bana bu konuda da yardımcı olabilir misin'z.

  2. Merhaba ben de banlandım ve ıd almak istiyorum aman İzmir'de oturuyorum sizi de yakından takip ediyor ve güncellemeleri izin siteden güvenli sorunsuz yükleyip kuruyorum çok teşekkür ederim. Bana bu konuda da yardımcı olabilir misin'z.

  3. Bende sizden yeni id adresi almak stiyorum ban yedim. Fakat yeni id aldığımda nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar

  4. Bende sizden yeni id adresi almak stiyorum ban yedim. Fakat yeni id aldığımda nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir