KURULUM REHBERİ
Gerekli dosyaları indirdikten sonra kurulum işlemine geçelim bunu için aşağıdaki yardımcı videoyu izleyin.
Not; Dlc map kurulumu için mapları lisanlamamız gerekiyor bunun içinde reActPSN_ kullanmanız gerekmektedir.Unutmadan oyun en son versiyonu yani 1.13 update pack kurulu olmalı aksi halde UPRISING map açılmaz.
Ve Dlc map ve rap doslarını indirmek için PSNStuff_ adlı programı kurmanız gerekiyor.bu program sayesinde rap ve dlc mapları indirebilirsiniz.

Yorumlarınızı eksik etmeyin!

14 thoughts on “Call Of Duty Black Ops 2 Uprising Map “PS3””
  1. selam sarıyerlı Call of Duty: Black Ops 2 Apocalypse Dlc Paketi BLES01717 uyumlu dosyaların varmı ve bıde benımkı BLES01717 yukardakıler ben yapsam olurmu calısırmı veya ne yapmam lazım

  2. selam sarıyerlı Call of Duty: Black Ops 2 Apocalypse Dlc Paketi BLES01717 uyumlu dosyaların varmı ve bıde benımkı BLES01717 yukardakıler ben yapsam olurmu calısırmı veya ne yapmam lazım

  3. selam sarıyerlı bu uprısıng mapı ıcın bles01717 yokmu her yerden bakdım ama bulamadım baska bolgenın var ama onu kuruncada dıger butun maplar gıdıyor sadece o calısıyor ..

  4. selam sarıyerlı bu uprısıng mapı ıcın bles01717 yokmu her yerden bakdım ama bulamadım baska bolgenın var ama onu kuruncada dıger butun maplar gıdıyor sadece o calısıyor ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir