KIRIK PS4 FİYATLARI 500 GB 1 TB SLİM FAT MODEL TEK ÇİFT KOLLU

KIRIK PS4 SIFIR SLİM 500 GB veya 1 TB

Özellikleri;

SIFIR KUTUSUNDA

SLİM MODEL 500 GB YADA 1 TB SEÇENEĞİ

BİR ADET V2 PS4 OYUN KOLU İSTEĞE BAĞLI İKİNCİ KOL EKLENİR

KUTU İÇERİNDE YER ALAN / KOL ŞARJ KABLOSU / HDMI, KOL ŞARJ / ELEKTRİK

KABLOSU ve KULAKLIK

GARANTİ KOŞULLARINA TABİDİR. GARANTİLİ OLARAK KONSOLLARI VERMEKTEYİZ.

KIRIK PS4 HANGİ OYUNLAR YÜKLÜ 

BU LİNKE TIKLAYIN. SEÇTİĞİNİZ OYUNLAR CİHAZI YÜKLENİR.

SIK SORULAN SORULAR;

KIRIK PS4  İÇİNDE HANGİ OYUNLAR VAR

OYUN LİSTEMİZDEN SEÇTİĞİNİZ OYUNLAR CİHAZ İÇİNE ÖZENLE YÜKLENİR VE HAZIR HALE GETİRİLİR. TEKRAR PAKETLEMESİ YAPILARAK KARGO İÇİN YADA ALIMINIZ İÇİN HAZIR HALE GETİRİLİR.

KIRIK PS4 GARANTİ DEN ÇIKAR MI ?

KIRIK PS4 ALDIĞINIZDA İÇİNE YÜKLEDİĞİMİZ OYUNLARI İNTERNET BAĞLANTISINA GEREK KALMADAN OYNAYABİLİRSİNİZ. PS4 İÇİ AÇILMADAN KIRMA İŞLEMİ YAPILDIĞINDAN GARANTİ DIŞI KALMAZ.

CİHAZ YANINDA KAÇ KOL VERİLİYOR ?

1 / PS4 KONSOLU KUTU İÇERİ ÇOĞUNLUKLA TEK KOL OLARAK SUNULUR. İKİNCİ KOL EXTRA OLARAK SATIN ALABİLİRSİNİZ.

KARGOLAMA ve TESLİMAT SÜREÇİ 

CİHAZ İSTEĞİNİZE BAĞLI OLARAK KARGO İLE ÖDEMESİ TARAFIMIZCA YAPILARAK SİZE GÖNDERİMİ SAĞLANIR YADA ELDEN TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

KIRIK PS4 İLE CANLI GÜNCELLEME OYUN GÜNCELLEMESİ YAPILIR MI ?

EVET / KIRIK PS4 İLE ONLİNE CANLI GÜNCELLEME YAPAMIYORUZ. (PES  ve FİFA gibi) LAKİN OYUNLARIN GÜNCELLEMELERİNİ YAPABİLİYORUZ.

KIRIK PS4 ALINCA KENDİMİZDE OYUN YÜKLEYEBİLİR MİYİZ ?

EVET / KIRIK PS4 ALDIĞINIZ ZAMAN İLGİLİ WEB SAYFALARINDAN İNDİRDİĞİNİZ OYUNLARI SİZLERDE İNDİREREK KONSOLUNUZA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

 

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

14 Yorumlar

Cevap bırakın
  1. hocam merhaba elinizde ps4 slim 1 tb var mı ? sıfır ne kadar ikinci el ne kadar ? içine oyun yüklemeli fiyatlarınız ne kadar ??? Garanti süreniz ne kadar ??? bu kırma işleminizi youtube dan izledim , ps4 her açılışta debug menüsünü tarayıcı ile giriş yapıp kıracakmıyız yoksa internete baglamasam kapandığında sıkıntı çıkmaz mı ??

    • Şuan kırık ps4 1 tb tek kollu sıfır slim konsol fiyatı 2600 TL. İçinde ful oyun doludur. 2 yıl garantili olarak verilmektedir cihaz. konsol her açıldığında internet tarayıcısı ile kırma işlemi yapılması gerekmektedir. elimizde cihaz vardır. 0545 735 28 97 hattan bizle iletişime geçebilirsiniz

  2. Ps4 pro ve slim lerin fiyatı değişik yapıldımı yoksa hala aynı fiyat mı örneğin ps4 pro şimdiki fiyatı 2949 tl önceki fiyatı 2300 dü şuanki fiyatları nedir acaba

    • PS4 PRO sony en iyi konsolu dur Fiyat olarak PS4 slim model den daha pahalıdır. Donanımsal özellikleride daha gelişmiştir. Bu nedenle ps4 pro şuan 3.7000 TL iken PS4 Slim kasa 2800 Tl ile fiyatlandırılmıştır. Eğer ps4 konsol satın almak istiyorsanız 2.el olsun sıfır olsun size temin edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

KIRIK PS4 ORJİNALE GERİ ÇEVİRME / REHBERİ / 5.05 – 5.55 Orjinal Yapma

PS4 OYUN CD PKG ÇEVİRME İŞLEMİ FAKE PKG GENERATOR 3.12 ÇIKTI