2015 2016 sezonu Pes 2016 yamalarımızın yapım çalışmaları devam etmektedir. Bu sene renkli, ve bir birinden güçlü transferler yapan süper lig takımlarının kıyasıya mücadele edeceği bir sezon olacak diğer avrupa takımlarınında birbirinden kaliteli ve güçlü transferleri göze çarpıyor. Pes 2013 serisinde 2015-2016 sezonunu yaşatmaya devam ediyoruz.
Bünyemizde 268 ps3 cafe ve 168 son kullanıcı ile çalışmaktayız Türkiye’nin dört bir yanında yer alan bu cafe sahipleri ve son kullanıcılar  ile seviyeli bir çalışma yürütmekteyiz. Bizden yama alarak sistemimize abone olan bir çok takipçimize söylediğimiz gibi güncellemelere devam ediyoruz.
Biliyoruz ki pes 2016 çıkacak ve tutup tutmama durumu belirsiz. Sry team olarak pes 2013 efsane bir seri olduğu inancındayız bu inancın en yegane temelini takipçilerimiz oluşturmakta, bu demek değil ki pes 2016 destek verilmeyecek bu sene ps4 içinde yama çalışmalarımız dahi olacak. Pes 2013 her zaman ekibimiz tarafından destek görecek. Bizlere destek vererek yamalarımızı kullanan kullanıcılarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

Çok sık maillere ve aramalara mahruz kalarak yeni güncellemelerin ne zaman geleceği yönünde sorularla karşılaşıyoruz. 18.9.2015  tarihinE ERTELENEN yeni yamalarımız yayında olacak bu tarihe kadar beklemede kalmanızı rica ediyoruz. BySariyerli…

76 thoughts on “PES 2013 ‘SRY v6’ ‘DATAPACKSİZ YAMA v3’ 18.09.2015 Bysariyerli”
  1. Sabırsızlıkla bekliyorum. Ps3 salonu sahibiyim ve pes13 te transferler ve kadro düzenlemeleriyle ilgili çoğu zaman sıkıntı çıkıyor. Yani ya millet kurcalıyor kafasına göre ya da sürekli yeni transferleri yapıp düzenlemek sıkıntı oluyor. Ben de bir makinada ayarlayıp veri dosyasını diğerlerine atıyorum sürekli. Yalnız transfer ve kadrolar şu an biraz karıştı ve pek te zamanım olmadığı için ayarlayamıyorum. Makinalara şubat ayında çıkan yamayı kurup üzerinde kendim transfer yapmıştım. Fakat dediğim gibi şu sıralar biraz sıkıntı var. Neyse demek istediğim o yama üzerinden siz transfer ve kadro düzenlemerini ayarlayıp veri dosyasını paylaşsanız olur mu? Yani en azından bu tarz büyük yamalar çıkana kadar idare edecek türden düzenlemeler yapabiliriz sık sık..

  2. Sabırsızlıkla bekliyorum. Ps3 salonu sahibiyim ve pes13 te transferler ve kadro düzenlemeleriyle ilgili çoğu zaman sıkıntı çıkıyor. Yani ya millet kurcalıyor kafasına göre ya da sürekli yeni transferleri yapıp düzenlemek sıkıntı oluyor. Ben de bir makinada ayarlayıp veri dosyasını diğerlerine atıyorum sürekli. Yalnız transfer ve kadrolar şu an biraz karıştı ve pek te zamanım olmadığı için ayarlayamıyorum. Makinalara şubat ayında çıkan yamayı kurup üzerinde kendim transfer yapmıştım. Fakat dediğim gibi şu sıralar biraz sıkıntı var. Neyse demek istediğim o yama üzerinden siz transfer ve kadro düzenlemerini ayarlayıp veri dosyasını paylaşsanız olur mu? Yani en azından bu tarz büyük yamalar çıkana kadar idare edecek türden düzenlemeler yapabiliriz sık sık..

  3. reis kolay gelsin.nezaman cıkıcak bu guncelleme herkes 13 oynuyor herkes soruyoruz btun musterilerim.nezaman cıkıcak diye.nezaman yayınlıycaksınız data pack 6.0 v 1.4 için de gecerli mi bu yama.bilgilendirirmisiniz lütfen

  4. reis kolay gelsin.nezaman cıkıcak bu guncelleme herkes 13 oynuyor herkes soruyoruz btun musterilerim.nezaman cıkıcak diye.nezaman yayınlıycaksınız data pack 6.0 v 1.4 için de gecerli mi bu yama.bilgilendirirmisiniz lütfen

  5. umarım önceki sürüm gibi güzel olur. oyuncuların benzerliği konusunda biraz daha iyileştirme bekliyorum. şimdiden ellerinize sağlık. heyecanla bekliyorum =))

  6. umarım önceki sürüm gibi güzel olur. oyuncuların benzerliği konusunda biraz daha iyileştirme bekliyorum. şimdiden ellerinize sağlık. heyecanla bekliyorum =))

  7. merhaba ben playstation cafe işletiyorum bütün makinelerim kırık benim makinerede uyuyormu bu güncelleme zaten pes 2013ten başka oyun oynamıyorlar genelde müşterilerim ve ben sabırsızlıkla bekiyoruz şimdiden çok teşekkürler……..

  8. merhaba ben playstation cafe işletiyorum bütün makinelerim kırık benim makinerede uyuyormu bu güncelleme zaten pes 2013ten başka oyun oynamıyorlar genelde müşterilerim ve ben sabırsızlıkla bekiyoruz şimdiden çok teşekkürler……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir