PlayStation 5 2020’de Geliyor Sony Büyük Pot Kırdı

Konsol Devi Sony  PlayStation hakkında önemli bir açıklama yaptı.

playstation 5, playstation 5 ne zaman çıkacak, playstation 5 kaç para, playstation oyunları, playstation 5 özellikleri aklımızda bir çok soru var cevaplarını merakla bekliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Sony PlayStation markaları hakkında çok önemli haberler aldık. Öncelikle Sony tarafının E3 2019 etkinliğine katılamayacağını öğrendik. Bu haberi arkasında başka bir şey var gibi görünüyor. PlayStation 5 yüzünden böyle bir kararın verilmiş olabileceğini tahmin ediyoruz.. Şimdi ise hem Kotaku, hem de Reddit cephesinden PlayStation 5 hakkında çok önemli söylentiler ile geldi. Bu söylentilerin tamamı tahmin ettiğimiz gibi yeni nesil konsol, oyuncuların karşısına 2020 senesinde çıkacak. Dilerseniz haberimizin devamından birlikte göz atalım.

Söylentilere göre PlayStation 5, tam bir oyun Performans canavar olacak

İlk olarak Reddit tarafından gelen PlayStation 5 söylentilerini sizlere iletmek istiyoruz. Öncelikle, söylentilerin ilk bilgilerine göre yeni nesil konsol, 2020 senesinde piyasaya sürülecek ve bu yüzden Sony, E3 2019 etkinliğine katılmak istemedi. Şirket, PlayStation Experience 2019 sırasında bazı ufak tefek duyurular yapıp, E3 2020 sırasında da çok önemli patlamalar yapmayı  planlıyor. Söylentilerin devamına göre yeni nesil konsolun geliştirici kitleri de şu an birçok stüdyonun elinde bulunuyor ve bu stüdyoların dediğine göre, konsol tam bir canavar. Yani Sony, ciddi anlamda güçlü bir konsol piyasaya sürmeye hazırlanıyor olabilir.

Yeni nesil konsolun duyurusu, sunum açısından PlayStation 4 konsolunun duyurusu ile benzer olacak fakat Sony, yeni nesil konsollarının ilk küçük duyurusunu, 2019 senesinin ilkbahar aylarında gerçekleştirecek gibi görünüyor. (playstation 5 özellikleri) Eğer bu yeni nesil konsol, 2020 senesinin ilk yarısında piyasaya sürülecekse, PlayStation Experience 2019, ana etkinlik olarak kullanılacak ve konsol, orada resmi olarak gösterilecek. Eğer bu konsol, 2020 senesinin ikinci yarısında piyasaya sürülecek olursa da E3 2020 sırasında büyük duyurular yapılacak.(playstation 5 özellikleri)

Kotaku ekibinden PlayStation 5 gerçekten 2020 yılında piyasaya sürülebileceğini ve Sony, bu sebepten ötürü E3 2019 etkinliğine katılmak istemedi tahmin ediyor. Playstation 5 kaç para olacağı tam bir merak konusu, Ayrıca Kotaku, bu yeni nesil konsolun geliştirici kitlerinin de stüdyolara dağıtıldığını belirtti. (playstation 5 kaç para)  Anlaşılan o ki, 2019 senesi yeni nesil konsollar için çok hareketli geçecek ve 2020 senesinde de beklenen konsol hakkında ilk resmi açıklamaları dinleyebiliriz. playstation 5 ne zaman çıkacak

Sony,  PlayStation 4 hakkında da verdiği son istatistikler 

Sony, şu an piyasada PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarını bulunduruyor. Özelikle PS4 PRO sony en iyi oyun konsolu olarak ön planda duruyor. (playstation 5 kaç para) Şimdi ise şirketten gelen açıklamalara göre bu iki konsolun da toplam satış rakamı 86.1 milyon oldu. Bu bilgi açıklandı; Sony, konsollarının doğum gününü kutladı. Bu sırada, PlayStation 4 ile 777.9 milyon adet video oyunu eklentiler vb psn içerikleri toplamı satıldığı açıklandı.

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Playstation PSN Store Efsane Cuma İndirimleri Başladı

PSN Kullanıcı Adı Değiştirme | Çevrimiçi kimliğinizi değiştirin PS4 Nick Değiştirme 6.10 UPDATE [Beta]