Playstation PSN Store Efsane Cuma İndirimleri Başladı

PSN STORE EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ

PSN Store bu senede efsane cuma indirimleri başladı. Sınırlı bir zaman dilimi içinde yapılan bu indirimden faydalanmak için acele edin. Fifa 2019 Pes 2019 gibi en popüler oyunlarda ciddi indirimler bulunmakta.

PSN STORE Gitmek için Tıkla.

 

FIFA 19 267 TL            GOD OF WAR 134 TL

GTA 5 134 TL

PS4 PSN STORE NEDİR

Playstation Store, adlı uygulama Sony’nin oyun konsollarının online mağazasıdır desek pek de yanlış olmayacaktır. Playstation Store üzerinden Sony’nin oyun konsolları için geliştirilen oyunları, uygulamaları, temaları vb. ürünleri satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda pek çok oyun ve uygulamanın demo sürümleri de Playstation Store’da yer alıyor. Dilediğiniz zaman bu demoları da oyun konsolunuza indirebiliyorsunuz. Playstation Store hakkında bilmeniz gereken belki de en önemli şey bu sistemin bölge ayrımı yapıyor olmasıdır. Bildiğiniz üzere pek çok Playstation oyununda Asya, Avrupa ve Amerika olmak üzere üç ayrı bölge yer alıyor ve bazı oyunlarda bölgelere özel içerikler ya da bölgeere özel bazı sansürlemeler yer alıyor. Ayrıca her bölgede yer alan ülkelerin Playstation Store içerikleride farklılık gösterebiliyor. Örneğin Namco Bandai firması tarafından geliştirilen Naruto Ultimate Ninja Storm 3 oyunun demosu öncelikle Asya’ya daha sonrasında Amerika’ya ve en son olarakta Avrupa bölgesine çıkış yaptı. Hatta bazı oyunlar direkt olarak bölge bazlı bile olabiliyor. Örneğin Asya’ya özel çıkan bir oyun hiç bir zaman Avrupa ve Amerika’ya çıkmıyor.

Playstation Store’dan Nasıl Oyun Alınır?

Playstation Store’dan oyun satın alabilmek için iki seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan ilki kredi kartı kullanarak oyun veya uygulama satın almak. Diğer seçenek ise PSN Card kullanarak oyun veya uygulama satın almak. Yazımızın ilerleyen kısımlarında PSN Card’tan bahsedeceğiz. Playstation Store üzerinde yer alan oyunları direkt olarak konsolunuzdan alabileceğiniz gibi dilerseniz internet üzerinden veya Playstation’ın mobil uygulaması üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden oyun satınalabilmek için şu adresten Playstation Store’a giriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz oyunu veya uygulamayı seçtikten sonra bu uygulamayı “sepete ekle” yazısına tıklamalısınız. Ardından kredi kart bilgilerinizi doldurarak oyunu satın alabilirsiniz veya PSN hesabınızda ki Wallet’ta para varsa bu parayı kullanarak oyunu satın alabiliyorsunuz. Eğer kredi kartınız yoksa oyun satın alabilmek için diğer seçeneğiniz PSN Card. PSN Card adlı bu hediye kartları pek çok teknoloji mağazasında satılmaktadır. Bu kartlardan satın aldıktan sonra kart içerisinden çıkan kodu PSN hesabınızaa eklemeniz gerekmektedir. Ardından satın aldığınız PSN Card’ın değeri kadar para PSN hesabınıza eklenecektir. Dilerseniz bu şekilde de oyun veya uygulama satın alabilirsiniz. Son olarak oyun fiyatlarında da bölge farklılığının önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Bazı oyunlar belirli bölgelere daha ucuz fiyatta çıkmaktadır. Ya da kur farkından dolayı bazı oyunların fiyatları bölgelere göre farklılık göstermektedir.

Black Friday nedir

Amerika Birleşik Devletleri’nde kasım ayının dördüncü perşembesi, Kanada’da ise ekim ayının ikinci pazartesi günü kutlanan Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahı, olağanüstü bir alışveriş çılgınlığına sahne olur. Black Friday adı verilen bu alışveriş gününde mağazalar çok erken saatlerde açılır, beklenenin çok daha üstünde indirimler yapılır, çalışanların mesai saati daha fazla olur. ABD ve Kanada dışında İngiltere’de de yapılan bu çılgın günde resmi tatil uygulanmaz. Bu güne Black Friday denmesinin sebebi ise gün boyunca gerçekleşen alışverişten dolayı trafiğin altüst olması, mağazaların önünde yollara taşan kuyrukların oluşması, taşkın bir kalabalığa sahne olan sokaklar ve önlenemeyen gürültü. İnsanlar sevgililer günü hediyesi, yılbaşı hediyesi gibi alışverişini erkenden yaparlar.

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PS4 Pro 500 Milyon 2TB Özel Seri Çıktı Sınırlı Sayıda

PlayStation 5 2020’de Geliyor Sony Büyük Pot Kırdı