PlayStation VR 2 veya PSVR Pro: İdeal VR Tasarımını Düşünelim – Videolu Rehber

by BySaRiYeRli

Sony onayladı Resmi olarak PlayStation 5 VR için uyumlu olacak sadece yeni PS5 değil yenir bir VR PlayStation 2 veya PSVR 2 veya Pro PlayStation VR SP5 için üretilecek . Sony’nin yeni VR Tasarımı 2021’den önce gelmesi beklenmiyor, bu nedenle olası yeni PSVR 2 için yeni bir 3D fragman ve tahmini tanıtım videoları çeşitli kaynaklar tarafından paylaşıma sunuluyor. Ancak her zamanki gibi, şuanlık net bir açıklama yok youtube üzerinden çeşitli kaynaklar tarafından hazırlanan paylaşımlar PS5 VR fragmanları izleyerek çeşitli yorumlar ve tahminler yapabiliyoruz. PS VR teknolojisi ve 2021 yılı başlarında çıkması beklenen PS5VR hakkın da Türkçe altyazı desteği bulunan bir video dosyasında, fiyatı bir kenara koyup masaya teknik olarak mümkün olan en iyi VR tasarımını bir spesifikasyonunu incelemeye karar verdik. Gerçek PlayStation VR 2 kesinlikle izleyeceğiniz videodaki gibi gözükmeyecek, ancak belirtilen teknolojilerden bazılarını kullanabilir.

Steven Spielberg’in hazır filmi olan Hazır Oyuncu Bir isimli video da , artık gerçeklik ile sanal gerçeklik arasında gerçekten ayrım yapmadığımız bir gelecek sunuyor. Sanal dünya öyle gerçekçi ki, bazıları dışarı çıkmak istemiyor … İdeal VR kaskını hayal etmek için insan gözünün sınırlarını bilerek başlamalıyız. Hangi maksimum tanımdan itibaren, arttırmak faydalı olmayacaktır çünkü gözümüz için maksimum seviyeye ulaşmış olacağız? İnsan gözü kaç FPS yakalayabilir? Görüşümüz nasıl çalışır? Bu rüya PlayStation VR 2’yi oluşturmak için kullanabileceğimiz teknolojiler zaten mevcut ?

Orta vadede, uzun vadede görmek için, Cloud Gaming platformları gecikmeden VR yayın sunabilecektir. Ancak bu teknik sorunu çözmek için dünyadaki ortalama kabul oranını önemli ölçüde iyileştirmek gerekecektir. Ubisoft , Avrupa’daki tüm evlerde internet hızını hızlı bir şekilde artırmak için etkili bir çözüm olabilecek uçaklarda çok hızlı bir projede yer alıyor. Sizi video dosyamızı izlemeye davet ediyoruz. Programda Tanım, Çözünürlük, Oled Ekranlar, RGB, Pentile, LCD, Izgara Etkisi, Hareketler, FPS, Gecikme, Kablosuz, İnternet Bit Hızı, Oda Ölçekleri, Kontrol Cihazları, PS Move, Wi-Fi, Gi-Fi, Li-Fi ve daha birçok şey!

Related Posts

Yorum Yap