PS3 4.82 OFW Çıktı Yeni Sistem Yazılımı Yükle

by BySaRiYeRli

PS3 4.82 OFW ÇIKTI PS3 4.82 OFW İNDİR

ps3 4.82 ofw, ps3 4.82 ofw indir, ps3 4.82 ofw download, ps3 4.82 sistem güncellemesi, ps3 4.82 yazılım çıktı, ps3 yeni sistem güncelleme

PlayStation 3 sistem yazılımı için 14 Kasım 2017 tarihinde bir güncelleme sunuldu. PS3 sisteminizi güncellerseniz sistem yazılımı sürümü 4.82 olacak ve aşağıdaki özellikler güncellenecektir. PS3 sistem yazılımı 4.82 sürümünü indirmek için PS3 Sabit Disk Sürücünüzde (Sistem Güncelleme) veya çıkarılabilir depolama ortamında (PC ile Güncelleme) en az 200 MB boş alan bulunmalıdır.

4.82 OFW ŞİMDİ İNDİR

NOT: BU yazılım orjinal ve klonlu ps3 içindir. CFW ps3’te kullanmayınız.

PS3 Sitemi İnternet üzerinden güncelleme

Güncelleme verilerini internetten doğrudan sisteme indirin. En yeni güncelleme otomatik olarak indirilir.

  • [Ayarlar] > [Sistem Güncelleme] öğesini seçin.
  • [İnternet üzerinden güncelleme] öğesini seçin. İnternetten en yeni güncelleme verilerini indirin. İşlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.

Disk kullanarak güncelleme

Sistemi güncellemek üzere bir oyun diskinde yer alan güncelleme dosyasını kullanın.

Güncellemeyi gerçekleştirmek için aşağıdakiler gerekir:

  • PS3 sistemi
  • Güncelleme dosyasını içeren bir disk

Bilgisayar kullanarak güncelleme

Bu yöntem, PS3 sisteminiz İnternete bağlı değilse kullanılabilir. Güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin, daha sonra bir USB depolama cihazına kaydedin. Sistemi güncellemek için kaydedilen dosyayı PS3 sisteminizin sistem depolama alanına kopyalayın.

Standart güncelleme prosedürü için aşağıdaki adımları uygulayın. Sabit disk sürücüsünü değiştirme gibi durumlarda PS3 sisteminizi başlatmaya ve yeni bir sistem yazılımı yüklemesi gerçekleştirmeye yönelik prosedür için burayı ziyaret edin.

Güncellemeyi gerçekleştirmek için aşağıdakiler gerekir:

  • PS3 sistemi
  • İnternete bağlı bilgisayar
  • USB depolama cihazı, örneğin USB bellek

    * Yaklaşık 320 MB boş alan olmalıdır.

  1. USB depolama cihazında güncelleme dosyasını kaydetmek için klasör oluşturun.Bilgisayar kullanarak “PS3” adlı bir klasör oluşturun. Bu klasörün içinde “UPDATE” adlı başka bir klasör oluşturun.
  2. Güncelleme dosyasını indirin ve adım 1’de oluşturduğunuz “UPDATE” klasörüne kaydedin.Dosyayı, “PS3UPDAT.PUP” dosya adıyla kaydedin.[ŞİMDİ İNDİR] İndirmeyi başlatmak için tıklayın.
  3. Güncelleme dosyasının kayıtlı olduğu USB depolama cihazını PS3 sisteminize takın ve ardından işlev ekranından (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] öğesini seçin.Ekrandaki talimatları uygulayarak güncellemeyi tamamlayın.PS3 sisteminiz güncelleme dosyasını algılamazsa klasör adları ve dosya adının doğru olup olmadığını kontrol edin. Klasör adları ve dosya adını büyük harf kullanarak tek baytlık karakterlerle girin.

Sistem yazılımının daha yeni bir sürümünü içeren bir disk oynattığınızda güncelleme işlemi için size rehberlik eden bir ekran görüntülenir. Güncellemeyi gerçekleştirmek için ekrandaki talimatları uygulayın.

Sistem yazılımı güncellemesi 4.82 sürümündeki ana özellikler Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini iyileştirir. Not: Yazılıma bağlı olarak, PS3 sistem yazılımını güncellemeden oyun oynayamayabilirsiniz. 

Related Posts

Yorum Yap