Sony PS3 4.85 OFW Orjnal Sistem Yazılımı Çıktı İndir SON GÜNCEL

by BySaRiYeRli

ps3 4.85 ofw, ps3 4.85 ofw indir, ps3 4.85 ofw download, ps3 4.85 sistem güncellemesi, ps3 4.85 yazılım çıktı, ps3 yeni sistem güncelleme

PS3 4.85 OFW Çıktı Tıkla İndir

PS3 4.85 OFW KİMLER KURAMALI
Bu yazılım formatını Orjinal PS3 kullanıcıları Kurmalı yada Kırık Cfw veya Hen Han PS3
kullanıcıları orjinal konsola dönmek için kullanabilir. PS3 OFW yazılım kurunca PS3 konsol orjinal haline dönecektir.

NOT: Bu yazılım orjinal ve klonlu ps3 içindir. CFW ps3’te kullanmayınız.

PS3 Sitemi İnternet üzerinden güncelleme

Güncelleme verilerini internetten doğrudan sisteme indirin. En yeni güncelleme otomatik olarak indirilir.

  • [Ayarlar] > [Sistem Güncelleme] öğesini seçin.

  • [İnternet üzerinden güncelleme] öğesini seçin. İnternetten en yeni güncelleme verilerini indirin. İşlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.

PS3 OFW Yazılımı Kurma Talimatları

Bu yöntem, PS3 sisteminiz İnternete bağlı değilse kullanılabilir. Güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin, daha sonra bir USB depolama cihazına kaydedin. Sistemi güncellemek için kaydedilen dosyayı PS3 sisteminizin sistem depolama alanına kopyalayın.

Standart güncelleme prosedürü için aşağıdaki adımları uygulayın. Sabit disk sürücüsünü değiştirme gibi durumlarda PS3 sisteminizi başlatmaya ve yeni bir sistem yazılımı yüklemesi gerçekleştirmeye yönelik prosedür için burayı ziyaret edin.

Güncellemeyi gerçekleştirmek için aşağıdakiler gerekir:

  • PS3 sistemi
  • İnternete bağlı bilgisayar
  • USB depolama cihazı, örneğin USB bellek

    * Yaklaşık 320 MB boş alan olmalıdır.

  1. USB depolama cihazında güncelleme dosyasını kaydetmek için FAT32 Formatlı olmasına dikkat edin.İndirdiğiniz dosyayı RAR’dan çıkarın Masaüsttüne çıkan PS3 isimli Klasörü Bilgisayar kullanarak FAT32 Formatlı PS3 ana Dizinine yapıştırın.

  2. Güncelleme dosyasının kayıtlı olduğu USB depolama cihazını PS3 sisteminize takın ve ardından işlev ekranından (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] öğesini seçin.Ekrandaki talimatları uygulayarak güncellemeyi tamamlayın. PS3 sisteminiz güncelleme dosyasını algılamazsa klasör adları ve dosya adının doğru olup olmadığını kontrol edin. Klasör adları ve dosya adını büyük harf kullanarak tek baytlık karakterlerle girin.

PS3 Kırma Multiman Yükleme Oyun Dolumu GTA 5 Mod Menü Kurma PES 2013 Güncel Transfer yaması ve dahası için +90 0545 735 28 97 Hattan bizim ile iletişime geçebilirisiniz.

Related Posts

Yorum Yap