Ps3 4.70 Sistem Güncellemesi Çıktı PS3 4.70 Firmware Download

by BySaRiYeRli
 
 
 
 

PS3 4.70 OFW SİSTME GÜNCELLEMESİ ÇIKTI İNDİR

ORJİNAL PS3’LER İÇİNDİR PS3 CFW İSE KURMAYINIZ.
Bilgisayardan Güncelleme
Güncelleme verilerini PlayStation 3’ünüze aktarmak için dosyayı Memory Stick, Memory Stick Duo, USB sürücü veya PSP gibi PS3 ile uyumlu bir depolama cihazına kaydedin.Başlamadan önce bilgisayarınızı kullanarak depolama ortamında veya USB cihazında “PS3” adında bir klasör oluşturun. Klasörün içinde “UPDATE” adında bir klasör oluşturun (Bu klasör adı büyük/küçük harf duyarlıdır ve tamamen büyük harflerle yazılmalıdır). UPDATE klasörü oluşturulduktan sonra PS3 sistem yazılımı güncellemesini bu konuma indirin.

Güncelleme verileri kaydedildikten sonra depolama bağlantısını çıkarın ve kullandığınız cihaza bağlı olarak yuva kapağı altındaki yuvalardan veya USB konektörlerinden PS3’ünüze bağlayın.

Bağladıktan sonra PS3 XMB Menüsünde Ayarlar kategorisine gidin, ardından [Sistem Güncelleme] ve [Depolama Ortamından Güncelle] öğesini seçin. Bağlı cihazınızı seçin; PS3’ünüz cihazda kayıtlı olan güncelleme verilerini yükleyecektir.

4.70 GÜNCELLEMESİ YENİLİKLERİ

Alt yazı özelliğini açmak için AYARLAR / ViDEO AYARLARI / ALTYAZI Seçenekleri Eklendi.DVD ve Bluray Disc filmlerine alt yazı desteği eklendi.

PSN simgesi PlayStation Network ile değiştirildi

 

Eski:

Yeni:

 
((Alternatif))

Related Posts

2 yorumlar

Ali 15 Ekim 2017 - 01:57

MERHABA. BIRAZ ALAKASIZ BI YERDE OLUCAK AMA BENIM SORUM PS3 KIRIK BEN PSN STOREYE GIRINCE BUNU GUNCELLEYIN DIYOR.BUNU YAPSAM PS3 ORJINALE DONERMI.SIMDIDEN TESEKKURLER

Cevapla
Bysariyerli 16 Kasım 2017 - 15:00

Sizin OFW değil CFW olarak sitemizden indirerek usb bellek ile güncelleme yapmanız gerekiyor. Ps3 internet üzerinden güncelleme yaparsanız Cihaz orjinal olur

Cevapla

Yorum Yap