PS3 Ban Kaldırma Cid İdps Psid Satışımız Vardır GTA 5 Hesap Ban Kaldırma Tüm Sürümlerde

by BySaRiYeRli

PS3 GTA 5 Ban Kaldırma Tüm PS3 Modellerinde Ban Kaldırma İşlemi Yapıyoruz.

Kırık CFW Multimanlı PS3’te online oyun oynayan kullanıcılar PSN store bağlanmak istediklerine banlandı hatası yada bu hesap geçici olarak engellendi uyarısı alıyorsanız SONY tarafından ban dalgasına maruz kalmış olabilir.

Bu durumda Bizden yeni bir CİD numarası satın alarak cihaza işlediğiniz zaman yemiş olduğunuz ban kalkacaktır. Bun dan sonraki süreçte  bir daha ban yememek için yapmanız gereken bazı adımlar var.  Bu adımlarPS3 DEX yaptırmanız gerekiyor. Bizimps Teknik Servisi Olarak PS3 REBUG DEX işlemi yapmaktayız. Ardından koruma programları PS3 ANTİ BAN yazılımları kurulumu yaprak PS3 ban yememesi için gereken ayarların hepsini yaparak hesabınızı güvenliğini sağlamaktayız.

Kırık CFW yüklü CEX yada DEX sistem kurulu PS3’ünüz ban yediyse Size Sıfır bir CİD yani İDPS numarası gerekmektedir. Bizimps olarak sizlere Sıfır CİD İDPS numarası Temin Etmekteyiz.

PS3 Ban Kaldırma İşlemi de Kullandığımız CİD numaralarını Bozuk PS3 Anakartın dan Flasher’larından çıkarmaktayız. Bu sayede sizlere verdiğimiz CİD numaralarında Banlanma riskiniz azalıyor. Garantili PS3 ban kaldırma CİD numarası ile yada Kalıcı ban kaldırma işlemi de isteğe bağlı olarak yapmaktayız.

PS3 BAN KALDIRMA ve GTA 5 MOD MENÜ yükleme işlemi de yapmaktayız.Lütfen konuyu inceleyiniz.

PS3 Ban Kaldırma İşlemi yaptıktan sonra Cihazınıza Koruma yazılımları ve Antiban yazılımları kurarak Cihazınızı koruma altına almaktayız.. Böylece ban yeme riskinizi oldukça azaltmış oluyoruz. Bizimps PS3 ban kaldırma 


Related Posts

1 yorum Yap

Erdem 20 Eylül 2019 - 18:22

Bana bedava id lazım abi cihazım ban yedi ccapi yi kurdum add new console a basıyorum kapanıyor bana bedava id yollarmısınız lütfen

Cevapla

Yorum Yap