Ps3 Far Cry 4 Limited Edition Çıktı Tek Link İndir

by BySaRiYeRli

9-new-things-you-can-do-in-far-cry-4-140241501267[1]US

PLAYSTATİON
İNGİLİZCE
8.9GB
YOK
 
 
 
FarCry 3 ile birlikte çıtasını en seviyelere çeken seri, bir kez daha geri dönüyor. Son zamanlarda FarCry 4 ile ilgili dedikodular artmaya başlamıştı. Ubisoft oyunla ilgili çenesini sıkı tutarak heyecanı doruk noktasına Ps3 Far Cry 4 indir ulaştırdı. Kısa bir süre önce Ubisoft tarafından FarCry 4 resmi olarak açıklandı. Peki, FarCry 4’te bu sefer hangi bölgede savaşacağız? En son bir adada hayatta kalmaya çalışıyorduk, Ubisoft’un Montreal stüdyoları Ps3 Far Cry 4 yükle limitlerini zorlayıp FarCry 4 için denizden dağların tepesine bir geçiş yaptı.Himalaya’larda yaratılan Kyrat adlı hayali ülkede diktatörlüğe karşı savaş vereceğiz. 
 
Cliff Martinez oyunun müziklerini yapmaya devam ederken oyunla ilgili esas beklenen açıklamalar E3 fuarında Ps3 Far Cry 4 indir duyurulacak. Serinin başındaki isim olan Dan Hay, FarCry 4 ile birlikte serinin potansiyelini zirvelere taşımak istediğini açıkladı.Ps3 Far Cry 4 indir Oyun, Kuzey Amerika’da 18 Kasım, Avrupa’daysa 20 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek. FarCry 4’ü Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, ve PC platformlarında oynayabileceğiz. Son zamanlarda oyuncuların karşına sık sık çıkan, konsol nesli farklı FarCry 4 için de geçerli olacak mı? Ps3 Far Cry 4 türkçe Bu sorunun cevabını E3 fuarında alacağız. 
 
Oyunu ön siparişle alanlar, Hurk’s Redemption adlı üç bölümlük haritanın da bulunduğu FarCry 4 dijital limited edition’a ücretsiz ulaşabilecek. FarCry 4 The Limited Edition ayrıca oyuna silah olarak Hurk’un ünlü zıpkınını da ekliyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
utorrent_logo
 

 

 

Related Posts

Yorum Yap