PS3 Oyun Kolu Tamiri %100 Garanti PS3 Cafelere

by BySaRiYeRli

PS3 Kol Tamiri PS3 Cafelere Yönelik Dayanıklı Kol Tamiri

Ürünlerimiz tüm orijinal Playstation 3 kolları ile uyumludur.
Playstation 3 kollarınızın kasa ya da lastiklerini filmlerini profesyonel olarak değiştiriyoruz.

Ps3 Kol Tamir Setimiz Kolunuzdaki Tüm Fonksiyonel Bozuklukların Giderilmesini Sağlar ve Kollarınıza Yeni Alınmış Sıfır Ürün Kalitesi Ve Görüntüsü Sağlar.Arızalı kollarınızı yeniden kullanıma sokmanızı sağlar, iş yeri maliyetlerinizi düşürür.

Tüm orijinal ürünlerle uyumludur, stabil çalışır, müşterilerinize sunduğunuz hizmet anlayışı ve kalitenizin artmasını sağlar.

Ps3 kol tamirlerimiz başlamıştır.Beyaz Kırmızı Ve Siyah Pembe Mavi renk seçenekleriyle. Kollar birinci kalite orjinal parçalar kullanarak garantili bir şekilde tamir ediyoruz..

PS3 Kol tamiri için EN kaliteli parçaları kullanıyoruz. Piyasadaki en iyi lastik EN iyi şerit En iyi kasa takımlarını kullanarak PS3 kol tamiri yapmaktayız. Haftasında adetli olarak PS3 kol PS4 kol tamiri yapmaktayız. Ücretsiz Kargo imkanı da sunulmaktadır PS3 kol tamirine özel

PS3 Kollarının Kalitesi Nasıl Anlaşılır ?

PS3 kolları 3 çeşit kalitede karşımıza çıkıyor. PS3 kollarının tamir sürecide buna endeksli olarak ilerliyor.

1.Kalite PS3 Kolu Tam Bord PS3 kolu olarak isimlendirilir piyasada bu kolların üretimi 2015 yılı gibi durdurulmuştur.

2.Kalite PS3 Kolu Bu kollar büyük elektronik mağazalarında dahil şuan satılmaktır. Fiyatlarından dolayı yada orjinal olduğu için kaliteli olduğunu sakın düşünmeyin BU kollara piyasada parmak bord PS3 kolu olarak isimlendirilir. Bu model ps3 kolunda kendi kendine kapanma arızası vardır tamiri yapılmaktadır ancak kalıcı olmamaktadır. Kronik olarak kendi kedine kapanma arızası vardır bu kolların işlemcileri ısındığı zaman bu arızayı verirler ısı tabancası ile flex sürülerek ısıtılır ancak kalıcı bir tamir olmaz.

3.Kalite PS3 Kolu bu kollar ise orjinalleriyle birebirdir. Ancak yan sanayi kollardır piyasada 60 TL 70 TL arasında satılır arıza yaptığı zaman çöpe atılır. Uzman kişiler tarafından tamiri yapılması mümkündür ancak anakartı çok dayanıklı olmadığından hava tabancası ile bir entegre değişmek isteseniz bile anakart elinizde kalabilir.

PS3 KOL TAMİRİ Kaç Günde Yapılır

PS3 kolları düzenli aralıklarla bakıma verilmelidir. Ps3 kol tamiri kolun arızasına göre vakit almaktadır. Bu nedenle kolların durumuna göre tamir süresi uzamaktadır. Tamir işlemi yapılacak PS3 kollarına ön inceleme yaptıktan sonra ne kadar sürede tamir edileceği bilgisini size verebiliriz.

PS3 Kol Tamiri Sonrası Garanti Veriyor Musunuz ?

PS3 kol tamiri işleminden sonra tamir yapılan ps3 kollarına numara vererek yapılan işlemleri tek tek yazıyoruz. Bu numaralar sayesinde kol tamiri hangi parçalara yapıldığı ve garanti verdiğimiz noktaları netleştiriyoruz. Ps3 kol tamiri sonrası garanti sürecimiz bu şekilde sekteye uğramıyor.

 

PS3 Joystick Tamiri FİYAT LİSTEMİZ

Kasa Değişimi (ön-arka kapak lastik takımı içinde): 35 tl
Analoğ mekanizması değişimi: 30 tl
Ful lastik takımı değişimi: 15 tl
Usb Sarj yuvası değişimi: 20 tl
Full değişim yenileme: 45 tl
Kol Film Seridi değişimi: 20 tl
Kısa Devre arızası (kendi kendine kapanma vb): 15 tl

Kullandığımız parçalar 1. kalite olup tarafımızca garantilidir.

Kullandığımız parçalar ve Görselle

Related Posts

Yorum Yap