in ,

PS3 Oyun Yükleme – Oyun Kopyalama

Kırık ps3 yani cfw ps3 sahipleri ps3 sisteminize nasıl oyun kopyalayabilirsiniz. Bu konu hakkında sizlere en detaylı şekilde yardımcı olmaya çalışıcam. Öncelikle kırık ps3 kullanmıyor ama ps3 kırdırmak istiyorsanız konuyu inceleyin PS3 KIRDIRMA eğer ps3 kırık ise aşağıdaki sizin için hazırladığımız rehber videoyu izlemeniz yeterli olucaktır.

ps3 oyunu kopyalamak,ps3 kopya cd,ps3 oyun kaydetmek,ps3 hafızasına oyun yükleme,ps3 oyun cd kopyalama,ps3 oyun save kopyalama,ps3 kopya oyun çalıştırma,ps3 oyunları harddiske kopyalama,ps3 oyun yükleme resimli anlatım,ps3 oyun indir,ps3 oyun yükleme fiyat,ps3 oyun yükleme programı,ps3 oyun yükleme multiman,ps3 oyunları,ps3 cd den oyun yükleme,ps3 e oyun yüklemek,Ps3 Hdd’ye Oyun Atmak İçin İşlem Lazım,ps3 jailbreak,playstation 3 oyunları nasıl yüklenir,ps3 e oyun yükleme,ps3 hafızasına oyun yükleme,ps3 oyunları,ps3 jailbreak oyun yükleme,ps3 hdd oyun atma,ps3 oyun atma multiman,PlayStation 3 (Computer),full oyun indir ps3,ps3 oyun indir tek link

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

8 Yorumlar

Cevap bırakın
    • Hayır yanlış anlamışsınız. Ps3 hdd'si de kalıcak siz harici bir hdd alarak onun içine attığınız oyunu multiman aracılıyla ps3 aktaracaksınız.

    • Hayır yanlış anlamışsınız. Ps3 hdd'si de kalıcak siz harici bir hdd alarak onun içine attığınız oyunu multiman aracılıyla ps3 aktaracaksınız.

  1. peki hoca harici hdd ye bi işlem yapmak gerekiyormu yani fat32 format gibi yokssa hiçbişey yapmada direk GAMEZ isimli dosyaya yüklüyormuyuz???

  2. peki hoca harici hdd ye bi işlem yapmak gerekiyormu yani fat32 format gibi yokssa hiçbişey yapmada direk GAMEZ isimli dosyaya yüklüyormuyuz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

PES 2013 PS3 DATAPACK KURULUMU

PS3 Oyun Yükleme – Oyun Kopyalama