Kırık ps3 yani cfw ps3 sahipleri ps3 sisteminize nasıl oyun kopyalayabilirsiniz. Bu konu hakkında sizlere en detaylı şekilde yardımcı olmaya çalışıcam. Öncelikle kırık ps3 kullanmıyor ama ps3 kırdırmak istiyorsanız konuyu inceleyin PS3 KIRDIRMA eğer ps3 kırık ise aşağıdaki sizin için hazırladığımız rehber videoyu izlemeniz yeterli olucaktır.

ps3 oyunu kopyalamak,ps3 kopya cd,ps3 oyun kaydetmek,ps3 hafızasına oyun yükleme,ps3 oyun cd kopyalama,ps3 oyun save kopyalama,ps3 kopya oyun çalıştırma,ps3 oyunları harddiske kopyalama,ps3 oyun yükleme resimli anlatım,ps3 oyun indir,ps3 oyun yükleme fiyat,ps3 oyun yükleme programı,ps3 oyun yükleme multiman,ps3 oyunları,ps3 cd den oyun yükleme,ps3 e oyun yüklemek,Ps3 Hdd’ye Oyun Atmak İçin İşlem Lazım,ps3 jailbreak,playstation 3 oyunları nasıl yüklenir,ps3 e oyun yükleme,ps3 hafızasına oyun yükleme,ps3 oyunları,ps3 jailbreak oyun yükleme,ps3 hdd oyun atma,ps3 oyun atma multiman,PlayStation 3 (Computer),full oyun indir ps3,ps3 oyun indir tek link

8 thoughts on “PS3 Oyun Yükleme – Oyun Kopyalama”
    1. Hayır yanlış anlamışsınız. Ps3 hdd'si de kalıcak siz harici bir hdd alarak onun içine attığınız oyunu multiman aracılıyla ps3 aktaracaksınız.

    1. Hayır yanlış anlamışsınız. Ps3 hdd'si de kalıcak siz harici bir hdd alarak onun içine attığınız oyunu multiman aracılıyla ps3 aktaracaksınız.

  1. peki hoca harici hdd ye bi işlem yapmak gerekiyormu yani fat32 format gibi yokssa hiçbişey yapmada direk GAMEZ isimli dosyaya yüklüyormuyuz???

  2. peki hoca harici hdd ye bi işlem yapmak gerekiyormu yani fat32 format gibi yokssa hiçbişey yapmada direk GAMEZ isimli dosyaya yüklüyormuyuz???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir