Anasayfa PES Oyun Yamaları PlayStation 3

PS3 Pes 2014 DATA PACK 5.0 KURULUMU Versiyon v1.06 Güncellemesi (World Challenge)

Tarafından yazılmıştır BySaRiYeRli
http://ypstrps3.ypstrps.com/wp-content/uploads/PES_2014_World_Challenge_DLC_0-300x178.jpg


Playstation 3 pes 2014 versiyon 1.05 çıktı. Data pack 5.0 (World Challenge) yakın zamanda yayın da olacak.

KURULUM
Ekteki versiyon dosyayısını indirerek usb flash belleğinizin ana dizinine atarak ps3 ten install page files kurulumunu yapınız.
Eğer orjinal ps3 kullanıyorsanız ps3 internete bağlayarak psn store hesap alınız daha sonra oyuna giriş yapın otomatik olarak güncelleme gelecektir.

DATA PACK KURULUMU İÇİN

1. adım: RaR’dan çıkarma işemi bittikten sonra BLES01930_DATAPACK klasörünü flash belleğe kopyalayınız.
2. adım: Flash belleği ps3 takınız daha sonra multimana giriş yapın. aynı andan Start + Select tuşlarına basın Dosya Yöneticisi yazan yere gelmeniz gerekiyor.
3. adım: Daha sonra Gelen ekranda Ps3 Root ordan dev_usb000 veya dev_usb001 taktığınız porta göre değişiklik gösterebilir flash diskimize attığımız dosyaya gelip x’le seçip yuvarlak tuşuna basarak kopyala diyin.
5. adım: Sonra tekrar sırasıyla Ps3 Root – dev_hdd0 – game klasörleründe boş bir alandayken yuvarlak tuşuna basıp yapıştır diyin. İşlem bittikten sonra sıra geldi veri tabanını oluşturmaya.

6. adım: Şimdi sıra geldi ps3’ten güvenli menüyü açmaya menüde açmamız lazım ps3’ü, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyenler altta verilen videoyu izleyebilir.

7. adım: Güvenli Menüde 4. seçeneği seçiyoruz. Rebuild Database ( veri tabanını yeniden oluşturma) ve makina kapanıp açıldığında gelen uyarılara evet diyoruz.

Artık oyuna girebiliriz işlemimiz tamamdır..

DATAPACK VE VERSİYONLARI İNDİRMEK İÇİN

Kod:
http://www.ypstrps.com/Thread-PS3-Pes-2014-DATA-PACK-5-0-KURULUMU-Versiyon-v1-06-G%C3%BCncellemesi-World-Challenge?pid=54#pid54

Yazar Hakkında

BySaRiYeRli

Yorum Yap