Anasayfa PES Oyun Yamaları PlayStation 3

PS3 PES 2016 TÜRKÇE SPİKER YAMASI İndir |Resimli Anlatım

Tarafından yazılmıştır BySaRiYeRli

ps3pes2016türkçespikeryaması, ps3pes2016türkçespikeryamasıindir, ps3pes2016trspikeryükle, ps3pes2016türkçespikeryamasıkurma, ps3pes2016spikeryaması

Hakkında
Bu yama türkçespiker tarafından yapılmıştır. TSC exTReme ekibine vermiş oldukları uğraştan emekten dolayı teşekkür ediyoruz. Sağlamış oldukları katkılardan dolayıda tebrik ediyoruz.

NOT
Yama ps3 ile uyumlu hale getirilmiştir. Kurulum adımlarını izleyerek kurabilirsiniz. Her pes 16 Bles Blus sürümünde çalışmaktadır. Kırık Multimanlı ps3 içindir. [/success]

İndirme Linki https://yadi.sk/d/yWPmMFkZrKTbg
Rar Şifresi www.ypstrps3.org
Dosya Boyutu 216 MB

1.ADIM İndirdiğimiz dosya’yı rar’dan çıkartın. Çıkan klasörün içine giriş yaparak dt41_eng_all isimli cpk dosyasını usb belleğin içine kopyalayın.
2.ADIM Multimana giriş yapın ve Select tuşuna baılı tutun ardından start tuşuna basın karşınıza gelen ekrandan PS3 ROOT  giriş yapın ve çıkan ekranda Usb Giriş yapın.

3.ADIM Usb belleğe atmış olduğunuz dt41_eng_all isimli dosya’yı  O tuşuna basarak çıkan ekranda kopyala seçeneğini seçin.

4.ADIM Tekrar PS3 ROOT giriş yapın.

5.ADIM Dev_Hdd0 giriş yapın

6.ADIM Çıakn ekrandan GAMES klasörüne giriş yapın ve pes 2016 oyununu bulun.

7.ADIM Sırasıyla resimlerdeki klasörlere giriş yaparak kopyaladığımız dt41_eng_all  cpk dosyasını yapıştırın.
dt41_eng_all cpk silin silme işlemi bitince ekranda O tuşuna basarak çıkan ekrandan yapıştır(Paste) diyerek işlemi tamamlayınız.
R1 L1 Tuşlarına basarak oyun seçme menüsüne dönebilirsiniz.

Yazar Hakkında

BySaRiYeRli

24 Yorumlar

Yorum Yap