PS3 sistem yazılımı 4.85 System Software Updates – Çıktı İndir

by BySaRiYeRli

PlayStation 3’ünüzden en iyi şekilde faydalanmak için en yeni sistem yazılımını yüklemeniz gerekir. ORJİNAL PS3’LER İÇİN

Bu, PlayStation 3’ünüzün işletim sistemi yazılımıdır. PS3’ünüzde hangi tür içeriğe ve hangi özelliklere erişebileceğiniz dahil her şeyi kontrol eder.

Güncellemeler PS3’ünüzü en yeni güvenlik güncellemeleri, Ebeveyn Kontrolleri ve görüntüleme seçenekleriyle iyi durumda tutmanın yanı sıra sık sık PS3’ünüzün özelliklerini artırır. Bir güncellemede yeni ayarlar, yeni özellikler ve yeni işlevler bulunabilir; sistem yazılımı geliştikçe yalnızca en yeni güncellemenin yüklü olduğu bir PS3, tüm bu gelişmelerden tamamen yararlanabilecektir.

En yeni sürümü hızla görebilmeniz için her bir güncellemeye numara verilir. Numara ne kadar büyükse güncelleme de o kadar yenidir. Örneğin, 1.60, 1.50’den daha yenidir.

PlayStation 3’ünüze hangi sistem yazılımı sürümünün yüklü olduğunu öğrenmek için PS3’ünüzün XMB Menüsünde Ayarlar kategorisine gidin. Buradan [Sistem Ayarları] ve ardından [Sistem Bilgileri] öğesini seçtiğinizde PS3 sistem yazılımı sürümünü görebilirsiniz.

Mevcut olan en yeni sürümü öğrenmek için eu.playstation.com adresindeki PlayStation 3 Yardım ve Destek bölümüne bakabilir ve yazılımı buradan indirebilirsiniz

Sistem yazılımını aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak güncelleyebilirsiniz:

Sistem Güncelleme – PS3’ünüz çevrimiçiyse sistem yazılımını güncellemenin en kolay yolu PlayStation 3’ün kendisini kullanmaktır. PS3 XMB Menüsünde Ayarlar kategorisine gidin, ardından [Sistem Güncelleme] ve [İnternetten Güncelle] öğesini seçin; PS3 en yeni sürüme sahip olup olmadığınızı kontrol eder. En yeni sürüme sahip değilseniz sürümü sizin için indirir ve yükler.

Bilgisayardan Güncelleme –

Güncelleme verilerinin en yeni sürümü için eu.playstation.com adresini ziyaret edin. Ekrandaki talimatları uygulayarak güncelleme verilerini bilgisayarınıza indirin.

Güncelleme verilerini PlayStation 3’ünüze aktarmak için dosyayı Memory Stick, Memory Stick Duo, USB sürücü veya PSP gibi PS3 ile uyumlu bir depolama cihazına kaydedin.

Başlamadan önce bilgisayarınızı kullanarak depolama ortamında veya USB cihazında “PS3” adında bir klasör oluşturun. Klasörün içinde “UPDATE” adında bir klasör oluşturun (Bu klasör adı büyük/küçük harf duyarlıdır ve tamamen büyük harflerle yazılmalıdır). UPDATE klasörü oluşturulduktan sonra PS3 sistem yazılımı güncellemesini bu konuma indirin.

Güncelleme verileri kaydedildikten sonra depolama bağlantısını çıkarın ve kullandığınız cihaza bağlı olarak yuva kapağı altındaki yuvalardan veya USB konektörlerinden PS3’ünüze bağlayın.

Bağladıktan sonra PS3 XMB Menüsünde Ayarlar kategorisine gidin, ardından [Sistem Güncelleme] ve [Depolama Ortamından Güncelle] öğesini seçin. Bağlı cihazınızı seçin; PS3’ünüz cihazda kayıtlı olan güncelleme verilerini yükleyecektir.

BİZİMPS | Konsol Geliştirme Oyun Yükleme-Yama Konsol Aksesuar Alım Satım ve Teknik Servis Hizmetleri

Mail Adresimiz: bizimps@gmail.com
İletişim Numaramız: +90 0545 735 28 97
Whatsapp İletişim: +90 0545 735 28 97
Hızlı İletişim kurma SMS; +90 0545 735 28 97
İstanbul / Tahtakale

Related Posts

4 yorumlar

champıon 5 Kasım 2014 - 10:30

bunun hakında bı vıdeo yapabılırmısınız

Cevapla
BySariyerli 18 Kasım 2014 - 23:43

Bu yazılım orjinal ps3’ler içindir. En yakın zamanda döküman hazırlanacak

Cevapla
champıon 5 Kasım 2014 - 10:30

bunun hakında bı vıdeo yapabılırmısınız

Cevapla
BySariyerli 18 Kasım 2014 - 23:43

Bu yazılım orjinal ps3’ler içindir. En yakın zamanda döküman hazırlanacak

Cevapla

Yorum Yap

Kıbrıs Web Yazılım
Windows 11 pro lisans anahtarı
E-Ticaret yazılım
E-Ticaret yazılım
Ucuz PS5 Satın Al
Orijinal Kartuş marketi
Orijinal Toner marketi
Orijinal Kartuş marketi

Orijinal toner marketi
yazarkasa pos