Anasayfa PlayStation 3

Ps3 Smackdown 2K16 indir ”Tek Link GoogleDrive”

Tarafından yazılmıştır BySaRiYeRli

Ps3 WWE 2K16 indir tek link GoogleDrive

BLUS31565
PLAYSTATİON 3
İNGİLİZCE
14,8 gb
www.ypstrps3.org

WWE 2K16’nın Özellikleri

En Geniş Kadro: WWE 2K16 ile birlikte karşımıza 120’den fazla benzersiz karakter çıkacak. Stone Cold Steve Austin alongside Seth Rollins, Daniel Bryan, Dean Ambrose, Bad News Barrett, Paige ve Finn Bálor bu karakterlerin başını çekmekte. Şimdiki WWE süperstarlarından, NXT süperstarlarına; divalardan, efsanevi güreşçilere kadar karakter bulunduracak olan WWE 2K16 kadro açısından oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Ayrıca WWE 2K16’ya ön sipariş veren oyuncular Arnold Schwarzenegger’in The Terminator filmindeki 2 haline sahip olabilecekler.
2K Showcase Modu: WWE serisinin ağır senaryo bazlı modu olan 2K Showcase, WWE 2K16 ile devam ediyor. WWE tarihinin en efsanevi olaylarına tanıklık edebileceğimiz bu mod, açıkçası benim en çok merak ettiğim mod. Umarım büyük yenilikler ile karşımıza çıkar. Ayrıca WWE 2K16’nın 2K Showcase modunu oynayarak yeni girişler, müzikler, karakterler gibi şeylerin de kilitlerini açabileceğiz.
Daha Zengin İçerik Üretme: WWE 2K15’in en büyük sorunlarından bir tanesi oyunda bayan karakter oluşturamamamız ve kendi oluşturduğumuz karaktere benzersiz girişler tasarlayamamamızdı. WWE 2K16 ile bu sorunların çoğu düzelecek. Çünkü WWE 2K16 ile birlikte Create a Diva, Create a Championship, Create an Arena ve Create a Show özellikleri seriye geri dönecek. Ayrıca Create a Superstar, Create an Entrance, Superstar Studio ve Community Creations özellikleri de büyük ölçüde geliştirilecek.
Çoklu Oyuncu Modu: WWE 2K16 ile birlikte oyunun severlerinin isteklerine göre WWE 2K16’nın çoklu oyuncu modu da düzeltilecek. Daha düzgün çalışan bir matchmaking sistemi karşımıza çıkacak ve oyunu online bir şekilde oynamamız için birden fazla yol bulunacak.

 

 

 

    • BLUS31565 kodlu W2k16 güncellemesi

Bu güncellemeleri de indirerek Fat32 Formatlı bir usb belleğin anadizinide atarak ps3’ten instal page filesten giriş yaparak sırasına göre kurmanız gerekiyor.

 https://docs.google.com/uc?id=0B0XmiVKO9qvyNkJ4WXBVWkRrS3M&export=download

Yazar Hakkında

BySaRiYeRli

36 Yorumlar

Yorum Yap