Tüm PS3 Modellerini Kırma ve Oyun Yükleme İşlemi

by BySaRiYeRli

ps3 kırma ps3 tüm modellerde kırma ps3 tüm modelleri kırıldı ps3 3000 ve 4000 modellerde oyun yükleme ps3 oyun atma işlemi ps3 yazılımsal kırma ps3 her modeli kırılıyor ps3 süper slim kırma ps3 3000 model slim kırma kırılmayan ps3 kırma bütün ps3 modellerine kırarak oyun atma akomps

ps3-kirma-tum-modellerde

 

Artık tüm PS3 modellerinde oyun yükleme kırma işlemi yapılmaktadır. Yeni geliştirilen yöntem sayesinde artık ps3 konsollarınızın Hard Diskine istediğiniz oyunları atabiliyoruz. Cihazların içi açılmadan yazılımsal müdahale yapılmadan.

 

HANGİ PS3 MODELLERİ OYUN KOPYALAMA İŞLEMİNİ DESTEKLEMEKTEDİR 

 

CECH-40xx Süper Slim, CECH-30xx Slim , CECH-20xx Slim her modelde Sistem Versiyonu Fark etmeksizin İşlem yapılmaktadır.

 

PS3 HARD DİSKİNE OYUN ATMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR ?

 

Cihazlarınızın içi açılmadan oyun kopyalama işlemi yapılmaktadır. Mevut konsollarınızın garantisi bu nedenle bozulmamaktadır. Cihazlarınızın sürümü fark etmeksizin bu işlemi yapılmaktadır.

p

Oyun dolumu yapıldıktan sonra İnternete gerebilir online oyun oynayabilir ve sistem yazılım güncellemesi alabilirsiniz. Ancak Call of duty gibi oyun server’ları üzerinden bağlantı kurulan oyunlarda banlanma riskiniz bulunmaktadır. CFW sistemde olduğu gibi internete girmenizi tavsiye etmiyoruz.


Gta 5 vb oyunlara mod atabilir online olarak oynayabilirsiniz.Ancak banlanma riskiniz var.


PS cafe sahipleri kafelerinizde kullandığınız pes 2013 cd’leri artık sorun çıkarmaya başlıyor PS3 lenslerinin okuma ömürleri bitiyor artık bu gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmadı. 


Orjinal yazılımın üzerine atılan oyunlar sayesinde pes 2013, Blur, GTA vb oyunları kolaylıkla oynatabilirsiniz.

3000 ve 4000 mode ps3 garantili bir şekilde oyun atımı yapılmaktadır.

ps3-tum-modelleri-kirildi-ps3-3000-ve-4000-ps3-leri-kirma

ps3-versiyon-islemi

Oyunlarda Donma Kasma Sorunu ?

Yapılan testler sonrasında bazı oyunların siyah ekranda kalmakta ve donma yapmakta olduğunu gördü. Bu sorunlar üzerinde uğraşarak ve her birini oynayarak tetsler yapıp bu gibi sorunları çözüme kavuşturduk. Bu nedenle işlem garantili bir şekilde yapılmaktadır ibaresini kullanmaktayız…

 

AKOMPS PS3|PS4 TEKNİK DESTEK SERVİSİ
+90 0545 735 28 97
 İletişim:  Süleymaniye mahallesi Fetva yukuşu Güneş han no:3 Kat:2 Fatih/Eminönü/İstanbul ( İstanbul Ticaret Üniversitesi Karşısında 400 metre kadar ileride sağda Kubbe-i ask cafe’nin alt katı )

Related Posts

2 yorumlar

Ahmet kara 12 Nisan 2017 - 18:58

Özgün abiye çok teşekkür ederim cihazı kargo ile yolladım 12 gb slim ps3 vardı 320 gb hdd taktırdım sonra 17 oyun artırdım şuan sorunsuzca oynayabiliyorum. Gta özellikle istiyordum oda TR altyazılı olarak oynayabiliyorum hiç sorun yaşamadım. Güvenerek cihazınızı yollayabilirsiniz

Cevapla
Onur Bozkurt 12 Nisan 2017 - 19:28

aldığım bir referans üzeri iletişime geçtim. ilk andan itibaren her sorumla tek tek ilgilenip detaylı bir şekilde bilgilendirdiler. yaklaşık 15 tane oyunu çok uygun bir biçimde hddme attırdım. cihazı gönderdikten 3 gün sonra tekrar kargoyla bana gönderildi. cihazımı kurarken şahsi hatamdan dolayı hdd formatlandı arayıp yardım istedim , aynı sıcak kanlılıkla sorunumla ilgilenip cihazımı yeniden göndermemi istediler. oyunlarımı tekrar atıp bana cihazımı gönderdiler. aldığım hizmetten ve destekten oldukça memnunum. ellerine sağlık hepsinin. kesinlikle harika iş yapıyorlar.

Cevapla

Yorum Yap