PS3 WebMAN MOD Yeni sürüm Çıktı İndir v1.47.23

by BySaRiYeRli

PS3 WebMAN MOD Yeni Sürüm Çıktı İndir v1.47.23

PS3 Webman indir Webman en güncel sürümü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. PS3 HEN Sistem ile uyumlu 4.84 CFW ile uyumlu olan WebMAN sürümü linki aşağıdadır. WebMAN Mod PS3

WebMAN Özellikleri

Bir çok ps3 cafe sahibi takipcimiz multimana girmeden çok daha kısa bir sürede oyun seçerek açmasını sağlayan bir program tabi daha bir çok özeliği mevcut.
Webman Mod oldukça başarılı bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Yazılım bizler için sunduğu en büyük özelliği oyun seçme işlemini çok pratik bir hale getirmesi. Özellikle ps3 cafe sahiplerinin kullanması gereken bir yazılımı olduğunu belirtmek isterim. Aynı zamanda fan kontrol özelliğine sahip. PS3 idps psid atmaya Ftp bağlantısı yapmaya kadar bir çok özelliğe bulunuyor. CFW ve HEN ps3 sistemlerinde çalışmaktadır.

PS3 WEBMAN KURULUM

İndirme işleminden sonra PKG uzantılı dosyayı usb flash belleğin ana dizinine atın. Kırık Bir PS3 ana ekranında yer alan install page files menüsünden kurulumunu yapın. Ana ekrana gelen Webman İconuna tıklayın PS3 yeniden başlayacaktır. Sonrasın da aktif olacaktır. AKtif olmazsa PS3 açıp kapatın. 
  • 🎱 4.88 HEN/CFW desteği eklendi (CFW 4.75 ve üstü de desteklenir) 🪐 PSN’de Oturum Açma, CFW sistem çağrıları R2+ kullanılarak devre dışı bırakılıncaya kadar engellendi🔺 (Mod @ DeViL303 ) 💕 Azaltılmış yedekli oyun listesi (hdd0’da da bulunan harici oyunlar artık listelenmiyor) 🚀 Toplu güncelleme (1.47.35’ten sonra araç paketine 89’dan fazla taahhüt içerir)
  • ✖️ XMB’den bir oyun yüklerken otomatik oynatmayı zorlamak için X’i basılı tutun 📂webMAN Games klasörü artık isteğe bağlıdır. PS3, PS2, PS1 vb. alt klasörleri artık doğrudan Oyun sütununda listelenebilir ❓ webMAN Kurulum menüsüne Yardım seçeneği eklendi 🆓Dahili HDD’de %8’e kadar daha fazla alanın kilidini açmak için /unlockhdd.ps3 eklendi . Sayesinde @ 3141card (picard) 🎮 /dev_hdd0/tmp/impose içinde 1.rco, 2.rco, vb. varsa,empoze_plugin.rco artık her önyüklemede değişir (seçmek için /impose.ps3’ü kullanın) 📜Yeni /dev_hdd0/onxmb.bat komut dosyası olayı. XMB’ye geçici yamaların uygulanmasına izin verir. ✂️ /trunc.ps3 artık dizin ve joker karakter desenini destekliyor. JB klasörlerinde kullanılmayan dilleri kopyalamak için kullanılabilir ℹ️XMB girişleri için bilgiler artık DeViL303’ün imagefont.bin’ini kullanarak etiket simgelerini gösterebilir. Bilgi düzeyini yapılandırmak için /setup.ps3 kullanın 🦝 Birçok düzeltme ve kararlılık geliştirmesi 👎 Sınırlı işlevsellikleri nedeniyle “otomatik kilit açma saveata” ve web komutu /unlocksave.ps3 kaldırıldı

PS3 WebMAN v1.47.23 İndir 

Related Posts

Yorum Yap