PS3 – webMAN MOD v1.47.06 Çıktı indir

Tarafından yazılmıştır BySaRiYeRli

PS3 – webMAN MOD İndir

WebMAN MOD için yeni bir güncelleme (Aldostools tarafından) şu anda 1.47.06 sürümünde bulunuyor. Webman-MOD pkg işlem komutlarını, kendi bguerville’in gayri resmi bir şekilde çalışmasına izin verecek yeni web komutları eklemek için çalıştığını görebilirsiniz. pkg dosyalarını yüklemek ve indirmek için. Geliştirici Aldostools bazı tavsiyelerde bulundu ve özellikler şu anda webMAN v1.43.31’e dahil edildi. Diğer değişikliklerin yanı sıra eklenti, pkg dosyalarının web dosya yöneticisinden uzaktan yüklenmesine izin verir, bu özellikler sadece eklentinin FULL Edition’ındadır. Daha sonra bu güncellemeyi /setup.ps3 içinde tamamlayabilmek için WebMAN MOD Ana Bilgi iş parçacığı bağlantısı webMAN MOD seti içinde güncellenmiştir. Ayrıca geliştirici Aldostools son zamanlarda bir hatayı ezdi ve ps3netsrv’yi güncelledi. Yani ps3netsrv’i kullanırsanız, yeni sürümü.

PS3 – webMAN MOD v1.47.06  multiman full sürümünü indirerek kurulumunu yapın Cobra CFW indirerek kurulumunu yapınız. COBRA cfw olmadan yada rebug yada dex olmayan cihazlarda çalışmıyor yazılım.

WebMan Mod indirerek kurulumunu yapın. İndirme linkleri en aşağıdadır. İlgili yazılımları ve sürümlerinin kurulumunu yaparak kullandığınız taktirde bir sorun ile karşılaşmazsınız. Aksi bir durumda konuya yorum atarak yardım alabilirsiniz.

Bir çok ps3 cafe sahibi takipcimiz multimana girmeden çok daha kısa bir sürede oyun seçerek açmaya yarayan bir yazılım paylaşmamız konusunda bizlere mail atıyordu. Bizde webmanı paylaşmak istedik. Webman mod oldukça başarılı bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Yazılım bizler için sunduğu en büyük özelliği oyun seçme işlemini çok pratik bir hale getirmesi. Aynı zamanda CPU ve RSX işlemci sıcaklık kontrollerini de sağlıyor. Ek olarak Kırık PS3 te online oyun oynayanların İD gizleme özelliğine de sahiptir. Banlanmış PS3 İDps Cid atma özelliğine de sahiptir.

 

KURULUM

İndirme işleminden sonra PKG uzantılı dosyayı usb flash belleğin ana dizinine atın.

Kırık Bir PS3 ana ekranında yer alan install page files menüsünden kurulumunu yapın.

Ana ekrana gelen Webman İconuna tıklayın PS3 yeniden başlayacaktır. Sonrasın da aktif olacaktır.

 

webMAN MOD İndir

Yorum Yap