PS3 4.84 HEN YAPMA ÇIKTI KONUYA GİTMEK İÇİN TIKLA

PS3 Xploit v3.0 Yapma Kırılamayan süper slim ps3 ve 300xx modellerine install page files yükleme yöntemi

1.Kırma Sayfasına gitmek için Tıklayın.

2.PS3 HAN İnstaller işlemini yapalım.(öncesinde vermiş olduğumuz dosyaları usb belleğe atarak ps3 en sağ portuna takalım.)

3.PS3 HAN Enabler işlemini yapalım.

4.Gerekli Dosyaları İndir

önemli: HAN Toolbox v0.5 konusuna git
oyun tema uygulama vb Kurulum uygulamasıdır.

5 thoughts on “PS3 Xploit v3.0 Yapma Fat / Slim / Super Slim OFW İnstall Page Files Kurulum”
  1. Herşeyi biebir yaptım internetten denemelik 100mb oyun indirip pkg kurdum oyunu actim oynadim sonra ben böyle uğraşmak istemeyip darkstore indirip kurdum ve oyun yükledikten sonra lisans yenileyin diyor çözümünü lütfen bulun

  2. Ps3 süper slim cihazıma xploit ile kırma işlemi yapmak istedim işlemleri sırasıyla yaptım success oldu cihazı yeniden başlat dedi cihazı kapattım ama açılmadı sanırım brick oldu bu cihazı kurtarma şansımız varmıdır?

  3. Öyle bir anlatım tarzınız var ki sanki bilgisayara program yüklüyoruz. Bu verdiğiniz şeylerle ve anlatım tarzınızla bir cihaz sahibi 100 yılda uğraşsa yapamaz. Günlerce uğraştım, birçok ingilizce kaynak taradım ve çok zorlanarak cihazı kırmayı başardım. Cihaz kolay kırılmıyor ingilizce döküman hazırlayanlar bile sizin kadar olmasa da eksik anlatımları ile bayağı zorladı. O yüzden isterseniz rehber hazırlayıp cihazın nasıl kırılabileceğini gösterebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir