PS4 5.05 EXPLOİT Jailbreak & Homebrew Araçları Çok Yakında SpecterDev

by BySaRiYeRli

PS4 5.05 Kırma Jailbreak & Homebrew Araçları Yakında Geliyor

Geliştirici SpecterDev PS4 5.05 Jailbreak & Homebrew uygulamalarının %95 lik kısmının tamamlandığını bildirdi. Yakın bir zamanda PS4 5.05 Sürümü Web Exploit yöntemi ile kırılacak gibi görünüyor. Bu durumda PES 2018 Fifa 2018 God Of War Gibi oyunları sorunsuz oynayabileceğiz.

Haberin Detaylarında,

PSXHAX tarafından dün saat 14: 15’te PlayStation 4 geliştiricisi @SpecterDev, PS4 5.05 Jailbreak (Kernel exploit) programının yakında PS4 homebrew uygulamalarını ve oyunlarını geliştirmek için kullanacağını duyurdu! Bu güzel haber sonrasında, PS4 5.03 WebKit Exploit Port’u, PS4 5.50 WebKit Exploit Rewrite ve qwertyoruiop‘un Tweet’ini şu anda PS4’te “sıfırdan iki kolay adımdan başlayacağını söyledi. Ayrıca PlayStation geliştiricisi @Mathieulh, son zamanlarda bir kernel dizesi de dahil olmak üzere Twitter’da bazı Firmware 5.53 EXPLOİT notlarını yayınladı, ancak herkese biraz sabır göstermesi gerektiğini hatırlattı. SpecterDev’den alıntı yapmak için: “Önümüzdeki birkaç hafta içinde, homebrew gelişimi için araçlar da dahil olmak üzere bir PS4 5.05 tam EXPLOİT yığın sürümü olacağını belirtti. Diğer bazı araçların, zaman geçtikçe yayınlanacağını belirtti. Eğer önemsenirseniz 5.05 sürümüne konsollarınızı güncellemeyin. Yakında güzel şeyler görmeyi umuyoruz “

Yukarıda okuduğunuz gibi çok sağlam ciddi kaynaklardan bu paylaşımlar yapıldı. asparagas bir haber değil bu gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın. PS4 5.05 kırma işlemi gerçekleştiğinde videolu rehber gelecektir.

Related Posts

Yorum Yap