PS4 8.01 Update (OFW) Sistem Yazılımı Güncellemesi Çıktı BizimPS İndirme ve Kurulumu

by BySaRiYeRli

PS4 Sistem Yazılımı 8.01 Özellikleri

PS4 konsolları için sistem yazılımı güncellemesi 8.01 çıktı 19/11/2020 tarihinde yayınlanmıştır. 

En iyi PlayStation deneyimi için, PS4 konsolunuzu her zaman sistem yazılımının en son sürümüne güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaparak ek özelliklerin, iyileştirilmiş sistem sürümünü ve gelişmiş güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz. NOT: PS4 Konsolunuzu Kırmak isterseniz Bu yazılım güncellemelerini yapmamalısınız. Son çıkan OFW sistemler online oyun oynayan ve orjinal PS4 sistemi kullanan kullanıcılar içindir. 

PS4 konsolunuzu en son sistem yazılımıyla güncelleyebilirsiniz. Ayrıca güncellemede bulunan özelliklere PS4 Konsolunuzdan Göz atabilirsiniz.  Bunun için, çevrimiçi kullanım kılavuzunu PS4 konsolunun Ayarlar menüsünde görüntüleyebilirsiniz.

Bu Güncelleme İle PS4 Sürümü 8.01 Sürümüne çıkacaktır. 

Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir bir önceki sistemde yer alan hataları düzeltir. Ayrıca Online oyun oynamak için yapılması gerekmektedir.

ps4 sistem güncellemesi yükleme bizimps
PS4 8.01 UPDATE DOSYASI

PS4 Güncelleme Dosyasını İndirin

PS4 8.01 Sistem Update İndirmek İçin Tıkla
(Rar Şifresi: bizimps )
(454 MB (476.825.088 bayt)

PS4 Tüm Yazılım Sürümlerinin Listesi

PS4 Sistem Update Güncellemesi Nasıl Kurulur

PlayStation 4 sistem güncellemesi iki şekilde kurulur Bunlardan birincisi otomatik olarak PlayStation 4 konsolunu internete bağlayarak ayarlar sistem güncellemesi bölümüne gelerek Güncellemeleri denetle seçeneğinden otomatik olarak güncelleme dosyasını indirme komutu verebilirsiniz. bu şekilde çıkmış olan en son sistem güncellemesi sürümünü ps4 konsoluna yüklemiş olursunuz.

İkinci seçenek ise bilgisayar aracılığıyla bir USB flash bellek yardımıyla kurulum yapmak bu noktada web sayfamızdaki indirme linkinden PlayStation 4 sistem güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin ardından rardan çıkarma işlemini gerçekleştirin karşınıza gelen ps4 klasörü sağ tıklayıp kopyalayın ve bilgisayara önceden takmış olduğunuz fat32format USB Flash belleğin ana dizinine yapıştırın daha sonra bu USB Flash belleği PlayStation 4 konsolunuza Takın ve yazılım güncellemesi kısmından USB depolama cihazını seçerek ekrandaki  talimatları takip edin.
Takıldığınız bir nokta olursa +90 0545 735 28 97 numaralı hattımıza whatsapp üzerinden video atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

📣BİZİMPS | PS3 PS4 PS5 | Konsol Geliştirme Oyun Yükleme-Yama Konsol Aksesuar Alım Satım ve Teknik Servis Hizmetleri

☎️Hızlı İletişim kurma SMS; +90 0545 735 28 97
📣İstanbul / Tahtakale
İletişim Sayfası İçin Tıkla

🔵Sosyal Medya Twitter | Instagram | YouTube | Whatsapp | Blog Sayfamız

 

Related Posts

Yorum Yap

Kıbrıs Web Yazılım
Windows 11 pro lisans anahtarı
E-Ticaret yazılım
E-Ticaret yazılım
Ucuz PS5 Satın Al
Orijinal Kartuş marketi
Orijinal Toner marketi
Orijinal Kartuş marketi

Orijinal toner marketi
yazarkasa pos