PS4 Astro CR 40 |En İyi Oyun Kolu Yok Böyle Bir Kol |Astro CR 40 Fiyatı İncelemesi

PS4 Astro CR 40 Astro CR 40 fiyatı Astro CR 40 incelemesi Astro CR 40 özellikleri Astro CR 40 kaç para Astro CRı 40 satın al ps4 Astro CR 40 fiyat ps4 Astro CR 40 kullanımı ps4 Astro CR 40 ayaları bu gibi soruların cevabı konumuz yer almaktadır. Ürün çıkar çıkmaz stoklarımızda olacaktır. 

PS4 Astro CR 40 Fiyatı Kaç Para

Bu, özellikle Sony’nin çok sevilen resmi PS4 Orjinal oyun kolu ortalama 40 $ ‘lık bir fiyata satışa sunulmuştu, PS4 / PC gamepad için oldukça yeterli bir rakamdı. Ancak bu PS4 / PC gamepad, Astro A40 ve A50 Oyuncu kulaklığı üreten  tanınmış şirket olan Astro’ Firması Olduğunda işler değişiyor. Astro Firmasının SOny lisans alarak ürettiği yeni nesil oyun kolu iciddi bir değere sahip olacağını tahmin ediyordum. $200 dolar satışa sunulacağı açıklandı.

 

PS4 Astro CR 40 Satın AL

PS4 Astro CR 40 Mart ayında 2019 çıkar çıkmaz stoklarımızda olacaktır. Temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Astro CR 40 PS4 OYUN KOLU

Astro, daha önce kendi oyun kollarını hiç satmamıştı, ancak yapılan bir anlaşma ile bu, markayı bugün tamamen ortadan kaldırmayarak tekrar hayata geçirdi. Resmi olarak Sony lisansı alarak Sony Lisanslı Ürünler piyasaya sunmaya başladı. Razer Raju Nacon Pro Controller Gibi Sony lisansı alarak kol üreten Astro C40 TR denetleyicisi, Piyasaya çıkarıyor

Şuana kadar en iyi gamepad Microsoft’un Xbox One Elite olduğunu kabul ediliyordu ancak Astro CR 40 daha da elit olduğunu oyun severler kabul ediyor. Oyun denetleyicisi tavan fiyatları 2015 yılında 150 $ dolara kadar çıkmıştı. ( Microsoft uzmanı Tom Warren, yüksek maliyetli konsol aksesuarları üretmeye olumlu baktıklarını açıklamıştı. Şimdi astro CR40 çıtayı 200 dolara kadar çıkardık bakalım yeni yılda PS4 çıkmasıyla beraber daha farklı işlevsel gamepad ler gelecek mi.

PS4 Astro CR 40 İnceleme Tanıtım Videosu

 

PS4 Astro CR 40 Farklı Kılan Özellikleri

Astro’yu bugüne kadar ki profesyonel oyun kollarından farklı kılan temel özelliği? Analog çubuklar ve D pedleri tamamen modüllü,  olmasıdır. böylece PS4 tarzı simetrik bir çubuk kurulumundan Xbox benzeri bir ofset denetleyici yapılandırmasına geçmek artık çok daha kolay olacak. Kullananlar bilir Nacon Pro Controller ve Razer Raju Karışımı bir oyun denetleyicisi ortaya çıkmış gibi…

PS4 Astro CR 40 Parçaları Eklentileri

Xbox One Elite gibi, aynı zamanda arkada bir çift ekstra, tekrardan değiştirilebilir arka tuşa sahip olursunuz, kendinize saç tetikleyicileri, içbükey ve dışbükey siper başlıkları ve hassas nişan almak için ekstra uzun takma çubuklar vermek için hareket ettirebilirsiniz. .

DualShock 4 gibi, hala touchpadinizi alıyorsunuz ve kablolu bir 3,5 mm’lik kulaklığı kablosuz ses için denetleyiciye takabilirsiniz – ancak Astro’nun sisteme bağlanmak için özel bir 2.4GHz USB dongle’ı kullanması (5ms’lik gecikme süresiyle -bu çok önemli bir ayrıntıdır.) Bu sesin Sony’nin DualShock’u gibi Bluetooth kontrol cihazlarıyla olduğu gibi aynı bant genişliğinizde ses kalitesi vereceği anlamına geliyor.

Ayrıca, kablolu oyun modu da var, Ürünle birlikte verilen bir mikro USB kablosunuda takabilirsiniz.

PS4 Astro CR 40 Ne Zaman Çıkacak

Astro, C40 TR’nin 12 saate varan pil ömrüne sahip olduğunu ve Mart 2019’da çıkacağı açıklandı. 

Astro CR 40 Xbox Çıkacak mı

Bir Astro temsilcisi henüz Astro CR 40 Xbox versiyonu için bir çalışma yapılmadığını açıkladı. Xbox kullananlar Astro CR 4 ile şuanlık oynayamayacak gibi görünüyor.

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PS4’de Proxy Server ve VPN Server Kurma Ayarlarını Yapma

PS3 PES 2018 TÜRKÇE SPİKER İNDİR | PES 2018 TÜRKÇE SPİKER