PS4 FreeSync’i Destekliyor Mu ? [PS4 FreeSync]

PS4 FreeSync’i Destekliyor Mu ? [PS4 FreeSync]

Ülkemiz’de playstation diyince akla ilk ps cafeler, eski jenerasyon playstation oynamak için ya cafede buluşur yada evinde olan konsolunda ilerlemeli uzun soluklu oyunlar oynardı. Günümüz itibariyle artık online oyunlar, online topluluklar hayatımızın bir parçası oldu.  Haliyle buda rekabeti doğuruyor. Oyuncu Monitörleri oyuncu kolları oyuncu kulaklıkları oyuncu sandalyeleri internet hızları her şey birbirleri ile bağlı olarak gelişmekte. 

Bizde konsol’da oyuncu sistemi kurmaya en iyi oyuncu ekranı internet paketi oyuncu kulaklığı oyuncu kontrolcüsü vb bir çok donanıma ihtiyaç duyar oldu. Bunların başında Oyuncu Monitörleri geliyor. 1 MS Tepkime süresi sahip 27 inç yada 24 inç oyuncu monitörleri tercih edebilirsiniz.

Oyuncu monitörü alırken en FreeSync Teknolojisi  sahip olması önemli bir ayrıntı. Peki Playstation FreeSync Teknolojisini destekliyor mu ? İsterseniz FreeSync ne olduğuna bir bakalım.

FreeSync Teknolojisi nedir?

AMD FreeSync™ teknolojisi görüntüleme yuva panellerine gömülü olarak entegre edilen, dinamik yenileme hızı özelliğidir. The FreeSync™ teknolojisi  AMD GPU’lerde monitör ve işlemci arasındaki bağlantı sorunlarını çözümler ve ekranda oluşabilecek görsel dağılmaların, dalgalanmaların önüne geçerek daha pürüzsüz bir oyun performansı sağlar.

 

Playstation FreeSync Teknolojisini destekliyor mu ?

Ne yazık ki playstation FreeSync desteklemiyor. Umarız ki yeni çıkacak Playstation 5’de hem FPS artışı hemde FreeSync özellikleri eklenir.

https://www.vatanbilgisayar.com/oyuncu-monitoru/

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PS3 4.84 CFW Çıktı indir CEX-COBRA-NOBD-[EN GÜNCEL CFW 4.84] Videolu Rehber

PS3 4.84 CFW Çıktı indir CEX-COBRA-TAM SÜRÜM [EN GÜNCEL CFW 4.84] Videolu Rehber