in ,

PS4 GTA V, FPS Mod

Yaklaşık 1 yıl önce ilk çıkışını gerçekleştiren GTA V (Grand Theft Auto) 27 Ocak 2015 tarihinde PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Daha önce PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa çıkan yapım aynı zamanda 18 Kasım 2014’te ise yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 ve Xbox One için hazır olacak.

Geçtiğimiz gün GTA V sahibi bir oyunsever, geliştirici Rockstar’a ilginç bir soru yöneltmiş. Soruda oyunu PS3 veya Xbox 360’tan, PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümüne yükseltirken ne gibi yenilikler göreceğim, diyen GTA V hayranı beklenmedik bir de cevap almış.

Rockstar Support’un yanıtına göre eski nesilden yeni nesile geçiş yapan GTA V sahipleri her şeyden önce özel bir video editörüne kavuşacak. Asıl dikkat çeken yenilik ise, tüm detayları ile araçların içerisini de gösterenyeni bir FPS modu! Yani oyuncular birincil kişi bakış açısıyla farklı bir deneyim yaşayabilecek.
Bu sevindirici özelliğin yanısıra verilen cevapta, hikaye modu için rastgele etkinlikler, yeni hayvanlar, yenilenen karakter seçme ekranı, eski nesil konsollardan geçiş yapanlar için ücretsiz garaj ve silah, GTA Online için ücretsiz içerikler gibi ekstralar da göze çarpıyor.
Şirketin kısa bir süre sonra ilgili sayfayı yayından kaldırdığını da not düşelim.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pes 2013 Sry v3.2 Full Sürüm Çıktı ‘MailRu’

Pes 2013 Türkiye Sry v3.2 Oyun Planında Donma sorunu Yaşayanlar