PS4 GTA V, FPS Mod

by BySaRiYeRli
Yaklaşık 1 yıl önce ilk çıkışını gerçekleştiren GTA V (Grand Theft Auto) 27 Ocak 2015 tarihinde PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Daha önce PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa çıkan yapım aynı zamanda 18 Kasım 2014’te ise yeni nesil oyun konsolları PlayStation 4 ve Xbox One için hazır olacak.

Geçtiğimiz gün GTA V sahibi bir oyunsever, geliştirici Rockstar’a ilginç bir soru yöneltmiş. Soruda oyunu PS3 veya Xbox 360’tan, PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümüne yükseltirken ne gibi yenilikler göreceğim, diyen GTA V hayranı beklenmedik bir de cevap almış.

Rockstar Support’un yanıtına göre eski nesilden yeni nesile geçiş yapan GTA V sahipleri her şeyden önce özel bir video editörüne kavuşacak. Asıl dikkat çeken yenilik ise, tüm detayları ile araçların içerisini de gösterenyeni bir FPS modu! Yani oyuncular birincil kişi bakış açısıyla farklı bir deneyim yaşayabilecek.
Bu sevindirici özelliğin yanısıra verilen cevapta, hikaye modu için rastgele etkinlikler, yeni hayvanlar, yenilenen karakter seçme ekranı, eski nesil konsollardan geçiş yapanlar için ücretsiz garaj ve silah, GTA Online için ücretsiz içerikler gibi ekstralar da göze çarpıyor.
Şirketin kısa bir süre sonra ilgili sayfayı yayından kaldırdığını da not düşelim.

Related Posts

Yorum Yap