PS4 Hacker Listes PS4 Kimler Kırdı

by BySaRiYeRli

PS4 Hacker Listesi PS4 Kimler Kırdı ve Geliştirmelere Destek verdi

PS4 5.53 Versiyon Düşürme İşlem | Bizimps 545 735 28 97

PS4 5.05 ve 5.07 sistem yazılım sürümüne kadar olan tüm konsollara KIRMA ve OYUN Yükleme işlemi yapmaktayız. PS4 Oyun Listesi için tıkla. Kırma İşlemi yaptığımız PS4 ücretsiz oyun yükleme işlemi yapmaktayız.

PS4 kırılması için çalışan ve güvenilir olarak geliştirici toplulukları tarafından saygı duyulan ve bilenen Geliştiricilerin listesini aşağıda yer almaktadır. Bu kişiler PS4 açıklarını tespit eden bu açıkları kullanarak konsolu en verimli şekilde kopya oyun oynatabilmesi için programlayan kişilerdir.

PS4 oyun cdlerini kopyalama PKG formatına çevirme HEN yöntemleri Ftp bağlantısı vb bir çok geliştirmede yer alan kişilerdir. Verdikleri emekler için kendilerine teşekkür ederiz.


Güvenilir Geliştiriciler
Tavsiyemiz: Eğer listede değilse, PS4 için sözde bir jailbreak açığı bulunduğunu iddia eden hiç kimseye inanmayın ve paylaşımlarına destek dikkatte almayın. Aşağıdaki geliştiricileri twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

BizimPS Konsol Servisi olarak Whatsapp üzerinden +90 0545 735 28 97 numaralı hattımıza yazarak PS4 Kırma ve Versiyon düşürme işlemi bilgi listesine numaramızı eklememiz için yazabilirsiniz. Bu sayede PS4 kırma yada PS4 versiyon düşürme işlemi çıktığı anda sizlere haber vereceğiz.

Kırık PS4 Oyun yükleme ve Kırık PS4 2.el ve Sıfır PS4 satışlarımız vardır. PS4 500gb PS4 1tb 2tb 3tb hdd oyun dolumu yapmaktayız.

Related Posts

Yorum Yap