PS4 Kırma Oyun Yükleme

Uzun bir aradan sonra playstation 4 kırıldı. Artık Kırık PS3 te olduğu gibi PS4’te de kırma ve oyun yükleme yapabileceğiz. Geliştiriciler tarafından sızdırılan ps4 kırma işlemi yöntemi tüm dosyaları ve kaynaklarla tüm dünya sitelerinde paylaşıma sunuldu. PS4 kırma ve oyun yükleme İstanbulda bizde yapmaktayız. PS4 5.05 sürümüne kadar olan tüm ps4 serileri kırılmaktadır.

PS4 Kırma Oyun Yükleme HDD Dolumu

PS4 Oyun Seçeme Listesine Gitmek İçin Tıkla

bizimps nerede bizimps iletişim numarası

PS4 Kırma Hariçi HDD Üzerinden Oyun Oynama konu devamı aşağıda.

PS4 Kırma 2018 yılı,

itibaren çıktı uzun zamandır beklenen ps4 kırma haberinin gelmesi 2018 yılını yarı yılına kadar sürdü.

ps4 kırma oyun yükleme

Şuan PS4 kırma 5.55 ve PS4 Kırma 6.20,

Sürümleri içinde gelişmeler bekleniyor. Üzerinden 1 yıl kadar süre geçen PS4 kırma haberi üzerinden Playstation 4 satışları patlama yaptı.

Kırık PS4 almak için elinizi çabuk tutmalısınız. Kırık PS4 Ucuz fiyattan sıfır ve 2. el satışımız bizde yapmaktayız. Kırık ps4 satın alırken dikkat edilmesi gerekenler Slim Konsol yada FAT MAT konsol olmasıdır.

İstanbul PS4 kırma ve oyun yükleme,

Ankara’da ps4 kırma ve oyun yükleme İzmir’de ps4 kırma ve oyun yükleme işlemleri yapmakla beraber İstanbul Ankara İzmir ve diğer illerimize Kırık  PS4  satışımız vardır.

Kırık PS4 Fiyatları Nedir diye sorduğunuzda 

Kırık FAT PS4 Parlak konsol 1300 TL fiy Kırık Fiyatına sahip AT PS4 MAT Konsol 1500 TL Fiyatına sahip Kırık Slim PS4 Yeni Konsol 2000 TL fiyatına sahiptir. Kırık PS4 Pro ise 3000 TL fiyatına sahiptir.

PS4 kırma internete bağlanma,

Akla gelen ilk sorulardan biri bu oldu PS4 kırma ve internete bağlama nasıl olacak. Kırık bir ps4 evet internete bağlanabilir. Ancak Kırık ps4 psn store giriş yapamaz PSN network server üzerinden online oyun oynayamazsınız.

PS4 Güncel OYUN LİSTESİ (gitmek için tıkla)

Peki PS4 6.20 kırma işlemi,

yaptırdık yada PS4 5.55 kırma ve oyun yükleme işlemi yaptırdık. Nasıl online oyun oynarız Kırık ps4’te nasıl oyun güncellemesi kurabiliriz.

Eğer 5.05 kırık ps4 yada 5.55 kırık bir ps4 varsa ise online oyun,

oynayamaz psn üzerinde server bağlanamaz ve oyun güncellemelerini server üzrinden kuramazsınız. Taki PS4 en son sistem yazılım sürümü ile eş zamanlı PS4 KIRMA yapılır ise Bu şuan ‘6.20 ps4 kırma işlemi İstanbul’ demek anlamına geliyor o zaman psn store bağlanabilir ve online oyun oynayabilirsiniz.

Kısaca Kırık ps4 online oyun oynamak,

Kırık ps4 internete Bağlama yapmak istiyorsanız OFW en son sürüm ile aynı anda kırık sürüme sahip olmanız gerekmektedir. Şuan 5.05 sürümü kırılmaktadır. PS4 FAT PS4 SLİM ve PS4 PRO 5.05 Sürümü kırılmaktadır. Bu yüzden online oynamak pek mümkün olmuyor.

PS4 KENDİNİZ KIRIN PS4 KIRMA VİDEOSU

Adım 1 : Öncelikle elinizde 5.05 veya daha düşük bir PS4 konsol olmalı,eğer elinizdeki konsol 5.05’ten düşük ise aşağıdaki bağlantıdan PS4 5.05 güncelleme dosyasını indirerek yükleme yapabilir ve konsolunuzun versiyonunu 5.05’e çekebilirsiniz


Adım 2 :  Konsolunuzun internet bağlantısını yapın. Sistem güncellemesi almayın konsol 5.05 versiyonunda kalmalı. Otomatik güncelleme kapalı olsun. PS4 XMB ekranında internet tarayıcınızı açın ve aşağıdaki adrese giriş yapın; 

Linke giriş yaptığınızda Sayfan 1.8 HAN tıklayın ve bekleyin size bir takım uyarı ve hatalar veren bildirimler gelebilir tamam diyerek geçin o bildirimleri işlem sonrasında başarılı yazısı ekranda çıkınca PS4 kırma işlemi tamamlamış olacaksınız.

 PS4 Ana ekranına dönüş yapın ayarlara gelin en altta Debug Setting menüsü geldiğini gördüğünüzde işlem başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Aşağıda yer alan resimlerde olduğu gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

ps4 kırma oyun yükleme ps4 6.20 kırma oyun yükleme

 

ps4 6.20 kırma ps4 oyun indir

PS4 Kırma Hariçi HDD Üzerinden Oyun Oynama


 

PS4 Oyun Yükleme HDD Dolumu

PS4 Oyun Seçeme Listesine Gitmek İçin Tıkla

Her şey Yolunda Gitti Ve işlemi bitti Artık PS4 Kırılmış durum. Şimdi Kırık PS4 Oyun yükleme işlemine geçiyoruz.
PS4 Oyun Yükleme HDD dolumu, taktir edersiniz ki ps4 oyunları grafikleri çok iyi bu da doğal olarak boyutları yüksek oyun anlamına geliyor. PES 2018 20 GB bir GTA 40 GB bir God OF War 45 GB boyutuna sahip kırık ps3 internette olduğu gibi oyun indirmek çok mümkün olmuyor. Bu nedenle Kırık ps4 oyun yükleme hizmetiniz sizlere sağlamaktan mutluluk duyarız. PS4 içine yada hariçi diskinize ps4 kırık oyun listemizden seçtiğiniz oyunların dolumunu yaparak sizlere göndermekteyiz. PS4 oyun yükleme İstanbul PS4 Oyun yükleme Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van, Muş, Edirne Tekirdağ Antalya aklınıza gelebilecek Her ilimize Kargo ile gönderim yapmaktayız.
İster Kırık PS4 gönderin İsterseniz hard disk yada flash bellek ps4 oyun listemizden seçtiğiniz oyunların içerisine yükleyerek sizlere gönderimi sağlayalım.
ps4 oyun yükleme ps4 oyun dolumu

PS4 OYUN HDD DOLUMU 2018-2019

PS4 Oyunları Hard Disk Dolumu – PS4 Oyunlarını Harici Dahili Hard Diske Yükleme İşlemi

PS4 Oyun listemizde bulunan bütün PS4 oyunları harici hard diskinize yada PS4 sistem Diskine yükletebilirsiniz, fiyat listemiz aşağıdadır.

PS4 500GB Harici – Dahili Hard Disk Dolum Fiyatı = 80 TL

PS4 1TB Harici – Dahili Hard Disk Dolum Fiyatı = 140 TL

PS4 2TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 200 TL

PS4 3TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 240 TL

PS4 4TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 290 TL

PS4 5TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 390 TL

PS4 6TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 500 TL

PS4 8TB Harici – Dahili Disk Dolum Fiyatı = 600 TL

PS4 OYUN LİSTEMİZ Sürekli Güncellenmektedir. Aşağıdaki Linkten Online Excel Tablomuzu Takip Edebilirsiniz.

PES 2018 TÜRKÇE SPİKERLİ-BySariyerli

PS4 Güncel OYUN LİSTESİ (gitmek için tıkla)

ADRES/ İSTANBUL FATİH EMİNÖNÜ

Emeği Geçenler Çok teşekkür ediyoruz.

SpecterDev, (Fail0verflow dışında) istismarlara yaptıkları katkılardan dolayı aşağıdaki geliştiricilere teşekkür ederiz: qwertyoruiopz Flatz CTurt Anonim

PS4 KIRDIRMA İŞLEMİNİ YAPTIRMAK İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. BAĞLANTI İÇİN TIKLA