Anasayfa PlayStation 4 PS4 Anakart İşlemci Kol Tamiri

PS4 Garantili Joistik Oyun Kolu Tamiri | BizimPS

Tarafından yazılmıştır BySaRiYeRli

Playstation 4 gamepad kol tamiri  işlemleri başlamıştır

Ps4 çıkmasıyla birlikte bir çok cafe sahibi pes 2015 bekledi, biliniyorki ps3 cafelerde en çok oynanan oyun pes bu sebeple ps4 satışları aşırı derecede patlamamıştı. Şuan itibariyle pes 2015 demosunu oynayan bir çok müşteri pes 2015 ps4 oyununu beğenmesiyle pes 2015 full sürümü merakla beklenmeye başladı. Ps3 cafe sahipleri bu beklenti karşısında başta bende olmak üzere ps4 alımlarına başladık ve Ps4 geçiş sürecinin en büyük nedeni pes 2015 çıkması ve beğenilmesi oldu. Bu nedenle ps4 kolları artık zaman içinde bozulmalar plastiklerinin erimesi tuş takımlarının kırılması ps4 analog takımlarının ve ps4 kollarında yer alan akıllı dokunmatik ekranların bozulma sorunları ortaya çıkmaya başladı.

 

 

Özellikle ps4 kol tamirinde en çok lastik değişimi sorunu ile karşılaştık. Şuan piyasada ps4 kolunu tamirini bırakın sözde bir çok ps3 teknik servisi daha ps4 konsolunun içini bile açmamışken kol tamiri hakkında paylaşımlarda bulunmakta. Ps4 kol arızaları ve tamiri hakkında referansı kuvvetli olan marka adına sahip yerleri tercih edin. Biz akomps olarak 15 yıllık tecrübemizle tüm süreçler hakkında hem siz takipçilerimize doğru bilgileri aktarmak hemde bu gibi tamir konularında özellikle ps4 arızalarının tamirlerinde ve ps4 kol tamirlerinde, henüz kendini geliştirmiş çok kişini olduğunu ve ps4 kol tamir konusu hakkında yanlış kuruluşlara kol tamiri yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz…

 

AkomPs olarak ps4 kol tamiri (gamepad) lojistik tamiri ps4 akıllı dokunmatik ekran tamiri ps4 film seridi ps4 kolu tuş takımı setleri ve en önemlisi ps4 şarj adaptörü ve ana kart sıvı temasları tamirinden oldukça kısa sürede teknik ekip olarak çalışmalara yapmış ve tüm aksanları çözmüş ve çözmeye devam etmekteyiz. Ek’te yer alan resimler başta olmak üzere ps4 kol tamiri konusunda ek rehber videolarımız da sürekli eklenecektir. Ps4 kol tamiri hakkında bize ulaşmak ve iletişime geçmek istiyorsanız. İrtibat telefonumuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Hakkında

BySaRiYeRli

Yorum Yap