PS4 Oyuncu Kulaklığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

by BySaRiYeRli

PS4 Oyuncu Kulaklığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

PS4 online oyunlarda ses kasmak çok önemli rakibinizin hangi yönden geldiğini anlamanız ona göre pozisyon almanız ciddi önem taşımaktadır. PS4 oyuncuları için özel olarak geliştirilmiş Oyuncu Kulaklıkları mevcut bunlar Standart kulaklıklara göre çok verimli iyi ses verme özelliğine sahip düşman sağ tarafta mı yoksa sol tarafta mı yukarı yada aşağıda mı ? tamamen tüm detayları ses kasarak anlayabilirsiniz. Bunun içinde PS4 destekli bir oyuncu kulaklığına ihtiyarınız var.

 

PS4 her usb portlu kulaklık çalışmaktadır. Standart bir oyuncu kulaklığı alarak kullanmaya başladığınız da bir bilgisayarda olduğu kadar PS4’te ses vermediğini görebilirsiniz. Bunun nedeni Sony 3. Parti markalara yazılım paylaşmamasıdır. Yazılımsal olarak 100 Tl bir kulaklık alsanız da 700,800 TL iyi bir markanın oyuncu kulaklığını alsanız da PS4 yazılım desteği yoksa ise yaramayacak verimsiz olacaktır.

PS4 PS5 Oyun Kulaklığı Alırken Dikkat edilmesi Gerekenler

Sony tarafından Lisans almış kulaklıkları tercih edin. Bunlar;

Sony Ps4 Gold Wireless Stereo Headset 2.Model

PlayStation Gold Wireless Stereo Headset 1.Modeli

Sony PS4 Platinum Wireless Headset Serinin Son Modeli ve En İyi Olanı

Yukarıda verdiğim modeller PS4 için Sony tarafından üretilmiş kulaklıklar dır. %100 PS4 desteği bulunmaktadır. Bu ne demek PS4 online oyun oynadığımız zaman Sohbet Grubu kurduğumuzda Hem Oyun İçindeki Ses Hemde Sohbet Grubu sesini ayrıştırmanız gerekiyor. İki tarafın sesini de aynı anda alırsanız oyun içinde ses kasmanız zorlaşabilir ve ciddi performans sorunu yaşarsınız. Sony PS4 yazılım desteği verdiği ve kendi ürettiği bu kulaklıklar da oyun sesini ve Sohbet grubu sesini açabilir ve kısa bilirsiniz. Bu özelliği sayesinde bir çok modeli geride bırakıyor. Özellik bakımından bir çok oyun moduna sahiptir. PSN üzerinden uygulamasını indirerek ses format ayarı yapabilirsiniz. Bilgiğim kadarıyla her PS4 açtığınızda bu ayarı yapmak zorundasınız. Kablosuz ve kablolu olarak kullanabilirsiniz. Ancak kablolu olarak kullanırsanız Ses ayrıştırma özelliği kayıp oluyor.

Standart bir kulaklık haline dönüyor. Şarkı 4,5 saat rahat rahat gidiyor. Eğer şarj biter ise usb kablosu ile şarj ederken aynı anda performans kaybı yaşamadan kullanıma devam edebiliyorsunuz.

Sony tarafından Lisans verilmiş Diğer Resmi Markalardan bir kaçı ise;

Turtle Beach PS4 Tüm Kulaklık Modelleri

Razer Thresher Ultimate PS4

Astro Gaming A50 ve Diğer Modeller

Yukarıdaki linklerini eklediğim markalara da göz atabilirsiniz. Bu markalar çok yüksek segment modellerdir. Dolby digital ses teknolojisine kadar bir çok özelliğe sahip kulaklıklar üreten En iyi markalardan önde gelenler firmalardır.

PS4 PS4 İÇİN Oyuncu Kulaklığı almaya karar verdiğinizde Aşağıda yer alan numaradan bize ulaşabilir.  2.el PS4 oyuncu kulaklığı yada sıfır modelleri için bilgi alabilir danışabilirsiniz. +90 0545 735 28 97 Whatsapp

Related Posts

3 yorumlar

Bysariyerli 22 Mayıs 2019 - 18:11

Güzel rehber yardımcı oldu teşekkürler

Cevapla
blacksea61 21 Temmuz 2020 - 21:44

2inci el turtle beach 600 kulaklık nekadar

Cevapla
BySaRiYeRli 22 Temmuz 2020 - 09:45

hangi ilanımız bu link atar mısınız.

Cevapla

Yorum Yap