PS4 SİSTEM GÜNCELLEMESİ 5.53 ÇIKTI İNDİR

PS4 SYSTEM UPDATE 5.53 DOWNLOAD

ihtiyacımız Olanlar (What we need)

  1. Fat32 Formatlı USB
    Bilgisayar
    PS4 5.53 Sistem Güncellemesi indir

PS4 Sistem Güncellemesi Özellikleri

PS 4 sistemleri için 12 Nisan 2018 tarihinde bir sistem yazılımı güncellemesi sunuldu. Sistem yazılımınızı 5.53 sürümüne güncellemek için bu güncellemeyi kullanabilirsiniz. PS4 sisteminizi her zaman sistem yazılımının en yeni sürümüyle güncelleyin. Güncellemeyi gerçekleştirerek ek özellikler, geliştirilmiş kullanılabilirlik ile artırılmış güvenliğe sahip olabilirsiniz.

PS4 Sistem Güncellemesi Nasıl Kurulur

Bilgisayar kullanarak “PS4” adlı bir klasör oluşturun. Bu klasörün içinde “UPDATE” adlı başka bir klasör oluşturun. Güncelleme dosyasını indirin ve adım 1’de oluşturduğunuz “UPDATE” klasörüne kaydedin. Dosyayı, “PS4UPDATE.PUP” dosya adıyla kaydedin.

Şimdi “PS4” klasörünün tamamını USB depolama cihazınızın ana ekranına boş dizine taşıyın. USB depolama cihazını PS4 sisteminize takın ve ardından işlev ekranından (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] öğesini seçin. Ekrandaki talimatları uygulayarak güncellemeyi devam ettrin. PS4 sisteminiz güncelleme dosyasını algılamazsa klasör adları ve dosya adının doğru olup olmadığını kontrol edin. Klasör adları ve dosya adını büyük harf kullanarak tek baytlık karakterlerle girin.

ps4 sistem güncellemesi 5.53 çıktı indir türkçe ps4 system update download ps4 5.53 update ps4 usb güncelleme ps4 reinstall system software ps4 sistemi başlatılamıyor ps4 5.53 güncelleme ps4 4.55 güncelleme ps4 5.53 güncelleme ps4 5.53 güncelleme ps4 güncelleme dosyası kullanılamıyor ps4 güncelleme sorunu

3 thoughts on “PS4 SİSTEM GÜNCELLEMESİ 5.53 ÇIKTI İNDİR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir