PS4’de Proxy Server ve VPN Server Kurma Ayarlarını Yapma

PS4’de Proxy Server ve VPN Server Kurma Ayarlarını Yapma

PS4’de Proxy Server Kurma PS4 Proxy

PS4 Proxy server kurma ps4 online oyun oynarken sizin oyun server’larına daha hızlı ve verimli bağlanmanızı sağlar. Eğer bir proxy server kiraladıysanız onun İP ve PORT numaralarını Kullanabilirsiniz. Yahut kendi PC Bir Proxy Server yapabilirsiniz. PS4 nasıl proxy server kurulur ps4 proxy ip numaraları nedir ps4 proxy ne işe yarar aşağıdaki videomuz da bu gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

 

PS4’de Proxy Server ve VPN Server Kurma VİDEOSU

PS4 VPN Server Kurma PS4 VPN

PS4 vpn server kurmak için bir pc öncelikle proxy server kurmamız gerekiyor daha sonra pc vpn server kurulumu yaparak internet çıktı almak gerekiyor. Akabininde  internet çıkışı almak için PC – bağlanan PS4 PC’nin çıkış almış olduğu vpn hangi ülke üzerindeyse oradan internet ortamına bağlanıyor. 

PS4 VPN SERVER Avantajları Ping Düşürme Temiz Server Bağlanma

Videoda ‘da görüldüğü gibi 3 günlük free vpn hizmeti aldığımız bir siteden PC üzeriden VPN bağlantısı açtığımızda İngiltere üzerinden güvenli hat oluşturuyor. Daha sonra Proxy server üzeriden pc bağlanan ps4 otomatik olarak İngiltere üzerinden çıkış yapacaktır. Buda ps4 online oyun oynarken Oynadığınız oyunları İngiltere server üzerinden girmesini sağlayacaktır. 

VPN Nedir ?

Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN, Virtual Private Network kısaltmasıdır. VPN işlev olarak başka bir IP üzerinden internete bağlanmanızı sağlar. Güvenli ve hızlı şekilde internete bağlanmamızı sağlayan VPN kimlik ve şifre bilgilerinizin de bulunmamasını sağlayarak Sizlere farklı ülkelerin ağlarından internete bağlar.

Ücretsiz Vpn Server Hizmeti Alma TIKLA

Size 3 günlük deneme amaçlı full erişim tanıyan vpv server hizmeti veren bir firmadır. Buradan sistemi test etmek için faydalanabilirsiniz. Daha sonra ücretli olarak bu servise üye olabilirsiniz. PC PS4 Cep Telefonunuzda dahil kullanabilirsiniz. Yada ücretsiz vpn hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Free Vpn olarak arama yapabilirsiniz google üzerinden. TAvsiyemiz Charless Proxy kurmanız dır

Proxy Server Programı İndir Charles Proxy VE CCProxy

 

Charles Proxy VE CCProxy

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PS3 FİFA 19 PKG İNDİR PS3 PKG OYUN İNDİR

PS4 Astro CR 40 |En İyi Oyun Kolu Yok Böyle Bir Kol |Astro CR 40 Fiyatı İncelemesi