PS5 2.25 Update (OFW) Sistem Yazılımı Güncellemesi Çıktı BizimPS İndirme ve Kurulumu

by BySaRiYeRli

PS5 Sistem Yazılımı 2.25 Özellikleri

PS5 konsolları için sistem yazılımı güncellemesi çıktı 11/17/2020 tarihinde yayınlanmıştır. 

En iyi PlayStation deneyimi için, PS5 konsolunuzu her zaman sistem yazılımının en son sürümüne güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaparak ek özelliklerin, iyileştirilmiş sistem sürümünü ve gelişmiş güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz. 

PS5 konsolunuzu en son sistem yazılımıyla güncelleyebilirsiniz. Ayrıca güncellemede bulunan özelliklere PS5 Konsolunuzdan Göz atabilirsiniz.  Bunun için, çevrimiçi kullanım kılavuzunu PS5 konsolunun Ayarlar menüsünde görüntüleyebilirsiniz.

Bu Güncelleme İle PS5 Sürümü 20.02-02.20.00 ‘den Sürümüne çıkmıştır. 20.02-02.25.00

Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir bir önceki sistemde yer alan hataları düzeltir. Ayrıca Online oyun oynamak için yapılması gerekmektedir.

ps5 sistem güncellemesi yükleme bizimps
PS5 20.25 UPDATE DOSYASI

PS5 Güncelleme Dosyasını İndirin

PS5 2.25 Sistem Update İndirmek İçin Tıkla
(Rar Şifresi: bizimps )
(Boyut: 827 MB (867.980.288 bayt)

PS5 Sistem Update Güncellemesi Nasıl Kurulur

PlayStation 5 sistem güncellemesi iki şekilde kurulur Bunlardan birincisi otomatik olarak PlayStation 5 konsolunu internete bağlayarak ayarlar sistem güncellemesi bölümüne gelerek Güncellemeleri denetle seçeneğinden otomatik olarak güncelleme dosyasını indirme komutu verebilirsiniz. bu şekilde çıkmış olan en son sistem güncellemesi sürümünü ps5 konsolunda yüklemiş olursunuz.

İkinci seçenek ise bilgisayar aracılığıyla bir USB flash bellek yardımıyla kurulum yapmak bu noktada web sayfamızdaki indirme linkinden PlayStation 5 sistem güncelleme dosyasını bilgisayarınıza indirin ardından rardan çıkarma işlemini gerçekleştirin karşınıza gelen ps5 klasörü sağ tıklayıp kopyalayın ve bilgisayara önceden takmış olduğunuz fat32format USB Flash belleğin ana dizinine yapıştırın daha sonra bu USB Flash belleği PlayStation 5 konsolunuza Takın ve yazılım güncellemesi kısmından USB depolama cihazını seçerek ekrandaki  talimatları takip edin.
Takıldığınız bir nokta olursa +90 0545 735 28 97 numaralı hattımıza whatsapp üzerinden video atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

📣BİZİMPS | PS3 PS4 PS5 | Konsol Geliştirme Oyun Yükleme-Yama Konsol Aksesuar Alım Satım ve Teknik Servis Hizmetleri

☎️Hızlı İletişim kurma SMS; +90 0545 735 28 97
📣İstanbul / Tahtakale
İletişim Sayfası İçin Tıkla

🔵Sosyal Medya Twitter | Instagram | YouTube | Whatsapp | Blog Sayfamız

 

Related Posts

Yorum Yap