PSN Kullanıcı Adı Değiştirme | Çevrimiçi kimliğinizi değiştirin PS4 Nick Değiştirme 6.10 UPDATE [Beta]

psn çevrimiçi kimlik değiştirme ps4 online id değiştirme psn hesabını değiştirme ps3 kullanıcı değiştirme psn giriş psn bakım playstation haberleri playstation friends psn çevrimiçi kimlik değiştirme PSN Kullanıcı Adı Değiştirme Psn id değiştirme özelliği PSN İsimlerimizi Niçin Değiştiremiyoruz? Sony: PSN İsmini Bir Kez Değiştirme PS4 PSN Name Change

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak playstation sitesinden psn oturumu açarak başvuru formunu doldurunuz.

PSN NİCK DEĞİŞİM FORMU NASIL DOLDURULMALI

1. SORU
Lütfen PSN ID’nizi giriniz (Not: Bu sizin kullanıcı adınız, e-posta adresiniz değil)
2.SORU
PlayStation’da gelecek beta testleri için değerlendirilmek istiyorsanız lütfen bu kutuyu işaretleyin. Bu özel gruba seçilen kullanıcılar doğrudan PSN veya e-posta ile iletişime geçebilir.
3.SORU
Gelecekte BETA programları için Sony Computer Entertainment America’dan haber ve bilgi almak için bu soruyu da doldurabilirsiniz.

 

Son olarak aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir. Şimdi Sony-Playstation Beta Nick değiştirme Programına kabul edilirseniz. Size mail olarak dönüş yapılacak. Bir kere Nick değiştirme Ücretsiz Olacak. Aynı hesap’tan İkinci kere  Nick değiştirme işlemi yapmak istediğinizde ücretli olarak yapılacaktır.

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PlayStation 5 2020’de Geliyor Sony Büyük Pot Kırdı

PS4 NAT Türü Nasıl Değiştirilir / PS4 NAT Tipini Değiştirme