reActPSN 3.13 Çıktı ”online pas kod derdine son”

by BySaRiYeRli



reactpsn nedir
reActPSN’in yazılımının bizlere yarayacak en önemli özelliği internetten indirdiğimiz PSN oyunlarının yanında verilen rap/rif dosyalarını
lisanslayarak full sürüm olarak oynamamızı, ek DLC paketlerini yükleyerek oynayabilmemizi sağlar. Online pas kod isteğen oyunlara pas kod yapmak gibi bir çok özelliğe sahip.
ReactPSn 3.13 nin En özelliklerinden bazıları ise 4.55 CFW DESTEĞİNİ SAĞLAMASI.Ayrıca BD direct boot desteğinide gelmiş olması bu sayede oyunları xmb menüsünden direk başlatabileceğiz. Şimdi gelelim bu programı kurulum ve kullanım aşamalarına.


KURULUM ADIMLARI ve reactpsn KULLANIMI
İndirdiğiniz pkg dosyasını FAT32 formatlı diske atıp instale package sekmesinden yükleyin…


1. Reactpsn v3.13 programını fat32 formatlı diskin ana dizine atıp instale package files sekmesinden kurulumunu yapalım.
2. Fat32 formatlı diske exdata klasörü açıp rif dosyasını bu klasöre atıp usb ps3’ün sağ usb girişine takın…(işlem olmaz ise sola takın)
3. Oyun veya Pass code olan pkg uzantılı dosyayı diskin ana dizinine atın ve instale package files sekmesinden ps3’e kurulumunu gerçekleştirin.
4. Ps3’den yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup adını ”aa” olarak kayıt edin.
5. Oluşturduğunuz kullanıcı hesabına giriş yapın.
6. Sonra reactpsn’yi çalıştırın ve R1 tuşuna basılı tutun.
7. Ps3 kapanıp açılacak sonra ekrana uyarı gelecek O tuşuna basıp geçin.
8. İlk kullanıcı hesabına giriş yapın…(aa adındaki hesaba dokunmayın ve giriş yapmayın)
9. Sonra Psn’ye giriş yapın ve oyunu açın artık online oyun oynayabilirsin. Kurduğunuz pas kod dlcler artık lisanslıdır.


Dosyayı indirmek için bağlantıya tıklayınız.

Related Posts

Yorum Yap