SLİM PS3 YEŞİL IŞIKTA DONMA ‘PS3 İŞLEMCİ ARIZASI BGA REBALL TAMİRİ

SLİM PS3 YEŞİL IŞIKTA DONMA ‘PS3 İŞLEMCİ ARIZASI BGA REBALL TAMİRİ

Ps3 yeşil ışıkta donma hatası veriyorsa bu ps3 işlemci ile alakalıdır. Aşağıda yer alan tarafımızca hazırlanan videodaki gibi işlem yapılarak tamirini yapmaktayız.
Ps3’nüz yeşil ışıkta donma arızasını verir ise bizimle iletişime geçin.

Youtube yer alan bir takım evde yapılan işlemlerde kullanılan yöntemleri kullanarak konsolu tamir etmeye çalışmayın arızayı daha kötü bir hale getirebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda BGA teknolojisine sahip olmayan servislerin bu arızalarda ısı tabancası kullanarak ısıtma işlemi uygulanmakta, kesinlikte tavsiye etmediğimiz bir tamir etme tekniğidir.

Konsolun maruz kaldığı zaman içinde işlemci ayaklarında deforme olmasından dolayı meydana gelen bu arızayı tamiri mümkün olmayan bir sürecek sokmaktadır.

Akomps Tenik Servisi olarak yukarıdaki video’ya istinaden bizleri arayarak arızalı konsolu bize getirebilir yada anlaşmalı kargomuz ile bize tamir etmemiz için gönderebilirsiniz. İşlem süresi yoğunluğumuza bağlı olarak 7 iş günü sürmektedir. Yapılan tamir işlemi sonrası ps3 sarı ışık işlemci arızasına servisimiz güvencesi altında garantide verilmektedir. Bilginize sunarız. Bu işlem sırasında yüksek teknoloji içeren bga makinamızı kullanarak REBALL YAPMAKTAYIZ

[infobox color=”#59137a”]Akomps Teknik Servisi İletişim Hattı +90 0545 735 28 97 Whatsapp üzerinden resim video atarak arıza hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Süleymaniye Mah. Fetva Yokuşu Güneş Hanı No:3 Kat:1 İstanbul/Fatih Bizimps.com [/infobox]

Tarafından yazılmıştır Bysariyerli

Konsol Teknik Servisi Yazılım Programlama Pes Serilerine Özel içerik geliştirme. PS4OYUN PS3OYUN, Aksesuar ve Konsol satışı. Playstation oyuncu sistemi kurma ve geliştirme. İkinci el Konsol alım ve satım hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Hızlı iletişim: 0545 735 28 97

2 Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Ps3 Pes 2015 Sry v1 Süper lig Lisans Yaması Çıktı Kırık (CFW) Versiyon

FAT PS3 SARI IŞIK İŞLEMCİ ARIZASI ‘ RSX GRAFİK ARIZASI PS3′ FAT YELLOW LİGHT