”Tek Link GoogleDrive” PS3 BLUR indir

by BySaRiYeRli
Ps3 BLUR oyunu indir ”Tek Link GoogleDrive”
Playstation 3
İngilizce
5.6 gb
www.ypstrps3.org

Yarış oyunlarına arcade tadı verildikçe, daha keyifli ve adrenalinleri daha yüksek olmaya başladı. Amaç sadece finiş çizgisini ilk olarak geçmek değil, aynı zamanda hayatta kalmak ve kendini korumak oldu. En hızlı ve son model araca sahip olmak, artık bir yere kadar önemli. Ne kadar zeki hareket edebilir ve çevreyi kendi faydanıza ne kadar fazla kullanabilirseniz, 1. olma şansınız da o oranda artıyor. Artık herşey sadece hız gösterisi değil, aynı zamanda güç gösterisi adeta.Kadrana gerek bile yok

Blur de yukarıda bahsetmiş olduğumuz kategorinin bir elemanı. Yarışmak ve kazanmanın yanında, düşmanları saf dışı bırakmak da ön planda. Zaman zaman stratejiler geliştirmeniz ve bunlara uygun hareket etmeniz gerekebiliyor. Bunu yaparken ise, hız ve heyecan bir dakika olsun düşmüyor. Şahsen ben, Blur’un başında beklediğimden çok daha fazla zaman geçirdim çünkü gerçekten eğlence vaadediyor. Sadece tek kişilik değil, multiplayer oynandığı zaman, eğlence daha da tırmanıyor ve keyifli dakikalar kaçınılmaz oluyor.

Menüler son derece pratik hazırlanmış. En başta tek ya da çok kişilik oyun modunuzu belirliyor, ondan sonra diğer seçeneklere geçiyorsunuz. Tek kişilik sistemde, asıl mod kariyer modu. Burası, bir bakıma Need For Speed mantığıyla çalışıyor. Bölümler içerisindeki yarışları tek tek geçerek, kilitli olan diğer bölümleri açmaya çalışıyoruz. Bunun dışında, topladığımız achivement’ların gösterildiği yerler, Internet kapışmaları ve yarış içerisinde çektiğimiz fotoğrafların tamamına, tek kişilik oyun menüsünün altından ulaşabiliyoruz. Az evvel de belirttiğimiz gibi; tek kişilik olarak oynayacağınız zaman, vaktinizi çoğunluklu kariyer modu içerisinde harcayacaksınız.

Bölüm içlerindeki yarışlar da birkaç çeşitten meydana geliyorlar. Race bildiğimiz yarış ve alt etmemiz gereken birçok yarışçı var. Destruction’da, rakiplerimize çeşitli power up’lar kullanarak, belirli miktarda hasar vermeye çalışıyoruz. Bu power up’lara az sonra değineceğiz. Checkpoint’te ise bölüm içlerindeki checkpoint noktalarından zamanında geçmeye çalışıyoruz. One on one’da teke tek yarış yapıyoruz. Belli başlı yarış mod’larını bu saydıklarımız teşkil ediyor. Bu yarışlardan topladığımız Fan Point’ler birikiyor ve bir sonraki yarışı ve bölümü açmamızı sağlıyor. Aynı zamanda, kullanabileceğimiz yeni araçları da topladığımız bu Fan Point’ler ile serbest bırakıyoruz. Race’lerde mutlaka ilk 3’e girmemiz gerekiyor, yoksa başarısız sayılıyoruz.

 

 

 

 

Related Posts

4 yorumlar

KadirAsn 1 Şubat 2016 - 07:35

abi ps3ümüz kırık olmasi lazımmı yoksa degilmi yani kırık olmasa olurmu

Cevapla
BySariyerli 1 Şubat 2016 - 08:41

Merhaba,

Ps3 Kırık olması gerekiyor

Cevapla
KadirAsn 1 Şubat 2016 - 07:35

abi ps3ümüz kırık olmasi lazımmı yoksa degilmi yani kırık olmasa olurmu

Cevapla
BySariyerli 1 Şubat 2016 - 08:41

Merhaba,

Ps3 Kırık olması gerekiyor

Cevapla

Yorum Yap